Edyta Wiernicka wyróżniona

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Piotrkowa mgr inż. Krzysztof Chojniak z zawodu nauczyciel spotkał się dziś, 17 października 2016 r. z wyróżniającymi się pedagogami.

Uroczystość miała miejsce w królewskich wnętrzach piotrkowskiego zamku, a wzięło w niej udział blisko osiemdziesięciu pracowników oświaty. Jedną z osób, której Chojniak wręczył dyplom i gratyfikację finansową okazała się Edyta Wiernicka – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Piotrkowie Trybunalskim.

O dyrektor Wiernickiej pisaliśmy w słynnym artykule „Czerwony beton z budowlanki”:

Awans Wiernickiej, po 16 latach pracy, na stanowisko dyrektora szkoły technicznej, był oczywiście świadectwem uznania dla jej inteligencji, profesjonalizmu, dorobku, pracowitości i nieposkromionej ambicji. W żaden sposób nie można go łączyć z faktem, że w 2014 r. bez powodzenia startowała w wyborach do Rady Miasta z ramienia ugrupowania Krzysztofa Chojniaka „Razem dla Piotrkowa”, na rzecz którego wpłaciła 530 zł („Gazeta Trybunalska” – „Wszyscy ludzie Chojniaka” poz. nr 8).

→ (mb)

17.10.2016

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

3
1

3 myśli na temat “Edyta Wiernicka wyróżniona

 • 21/10/2016 o 09:52
  Permalink

  Piszę odnośnie artykułu „czerwony beton budowlanki”. Chodzi o wynurzenia na temat prywatnych spraw i prywatnego życia Edyty Wiernickiej. Zastanawiam się, czy to nie przesada wchodzić jednak z brudnymi buciorami w prywatne życie tej osoby. W mojej ocenie to jest żenujące. Rozumiem merytoryczne zagadnienia, czy pracuje, jak pracuje, czy ma wyniki, czy ich nie ma. To wstyd dla autora tego artykułu. Piszę to zupełnie obiektywnie, ponieważ nie wiele mnie interesuje sytuacja tejże szkoły (tylko tyle, że też jestem piotrkowianinem i generalnie interesuję się różnymi zagadnieniami), interesuje mnie natomiast pewna kultura. Obecnie widać totalne odchodzenie od pewnej kultury słowa, odchodzenie od faktów, odchodzenie od merytoryczności. Szkoda, wielka szkoda.

  5

  5
  Odpowiedz
 • 19/10/2016 o 11:01
  Permalink

  Takie tam sobie dwie teorie i hipotezy:
  http://marianmiszalski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=515&Itemid=1
  http://marianmiszalski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=514&Itemid=1
  Ciekawe czy i jak te hipotezy i teorie mogą obowiązywać w naszym powiatowym, prowincjonalnym Piotrkowie Trybunalskim ??? Bo chyba mogą ? Czym się przejawiają te supozycje i jak ?? Kto jest kim ? Co robi i CZEGO NIE ROBI ??? Domysły i podejrzenia ?

  3

  3
  Odpowiedz
 • 17/10/2016 o 20:04
  Permalink

  No wzór dyrektora! Żeby pogadać przez komórkę wyszła z budynku szkoły. Brawo! Choćby za to już się nagroda należy.

  6

  7
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.