Chojniak pod lupą bełchatowskiej policji – decyzja

Otrzymaliśmy dziś, 7.10.2016 r., decyzję Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie w sprawie złożonego przez nas zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia przez Krzysztofa Chojniaka, polegającego na niewłaściwym oznaczeniu nieruchomości, której jest współwłaścicielem.

Bełchatowska policja stwierdziła, że naruszenie prawa miało miejsce, jednak wybrała najłagodniejszą z możliwych formę dyscyplinującą i (zgodnie z Art. 41 Kw środki oddziaływania wychowawczego: W stosunku do sprawcy czynu można poprzestać na zastosowaniu pouczenia, zwróceniu uwagi, ostrzeżeniu lub na zastosowaniu innych środków oddziaływania wychowawczego) pouczyła Chojniaka, że nieumieszczenie tabliczki adresowej jest wykroczeniem.

chojniak-dom-policja-odpowiedz-7-10-2016-2
Kliknij, aby powiększyć.

Nasz cel został osiągnięty, obywatele Piotrkowa zostali poinformowani o stosunku Chojniaka do obowiązującego prawa, a policja, w odróżnieniu od piotrkowskiej Straży Miejskiej, wykazała się profesjonalizmem i temat podjęła.

Jutro przed południem sprawdzimy, czy Chojniak wyciągnął wnioski z pouczenia. Jeśli nie, podejmiemy kolejne kroki prawne w celu ukarania sprawcy wykroczenia.

→ (mb)

7.10.2016

foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o łamaniu przez Chojniaka prawa czytaj > tutaj

 

 

1
0

6 myśli na temat “Chojniak pod lupą bełchatowskiej policji – decyzja

 • 07/10/2016 o 21:13
  Permalink

  Nie ma tego złego…
  Po godzinie gruntownego zgłębiania art 41kw, przesłanek jego zastosowania, zastosowania w praktyce, każdy dojdzie do wniosku, ze Chojniak MUSI teraz oznakować dom. Chyba, że go szybko sprzeda.
  Baryła nie popuści; czytelnicy też nie.
  Chojniak, zamiast łeb urwać sprawie, jak to gdzieś sugerowałam, rozgrzebał temat. I teraz to już jest wojna: Chojniak – Baryła (taką dałam kolejność, żeby się durnie nie zrymowało).
  Znając pana prezydenta, on nie przełknie tej żaby. Takiego despektu na pewno nie. Oto jakaś upierdliwa kreatura doprowadziła, działając zgodnie z prawem, do tego, że ON – PREZYDENT został ośmieszony. Nigdy szare nie zetkną się na tyle blisko, żeby pomyślał, że to on sam zafundował sobie śmieszność.
  I w tym ustępie, mieszkańcu, nie jest po sprawie. Teraz czekamy na dintojrę.

  2

  0
  Odpowiedz
  • 10/10/2016 o 20:19
   Permalink

   Może np. przy użyciu walca drogowego z PEUK-u owa (……) zostanie rozjechana?

   0

   2
   Odpowiedz
 • 07/10/2016 o 18:49
  Permalink

  I po sprawie. Nie ma jak zostać prezydentem. Uzasadnienie śmiechu warte! (…) Przeprowadzone czynności wyjaśniające nie dostarczyły podstaw do skierowania wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego (…) To w końcu winny czy niewinny?

  2

  0
  Odpowiedz
 • 07/10/2016 o 15:27
  Permalink

  Podinspektor Tomasz Kalicki. Będziemy śledzić, czy nic Mu się nie stało.
  Podinspektor podjął się działania, o którym Dawid mógłby pomarzyć: podjął mianowicie próbę oddziałania wychowawczego na pana prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztofa Chojniaka, nauczyciela z zawodu.
  Ten dzielny mężczyzna właśnie przeszedł do historii.

  2

  0
  Odpowiedz
 • 07/10/2016 o 13:38
  Permalink

  Zaraz, zaraz? Dlaczego sprawę podejmuje policja z Komendy Powiatowej w Bełchatowie, a nie w Piotrkowie? Czy nie wchodzi w kompetencje nie swojego miejsca działania? To w P-wie Tr. nie ma Komendy Miejskiej czy Powiatowej? Coś to jest dziwne? Chyba brak w tym logiki? Czy będzie miało to skutek prawny? Piotrków leży w POWIECIE BEŁCHATOWSKIM ???????!

  1

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.