Zgarnij bilety do „Cyrku Zalewski”!

Drodzy Czytelnicy, jutro tj. w niedzielę 4 września, o godz. 16:00 na placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie, członkowie najbardziej renomowanej w kraju grupy cyrkowej „Zalewski”zaprezentują jedyny w naszym mieście spektakl.

Na arenie wystąpią artyści z Polski, Czech i Afryki. Iluzja, akrobacje i piramidy, pokaz kóz, kosmiczny trapez, wielbłądy, konie, lwy, groteska akrobatyczna, człowiek laser, klauni i inne atrakcję czekały będą pod gościnnym namiotem cyrkowym. Więcej szczegółów pod adresem: http://www.cyrk-zalewski.com.pl/web2016/index.php/program2016/.

cyrk-zalewski-banner

„Gazeta Trybunalska” jako lokalny patron wydarzenia chce przekazać w Wasze ręce 5 podwójnych (osoba dorosła i dziecko do lat 10), całkowicie darmowych wejściówek na to imponujące widowisko.

Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, wystarczy polubić profil „GT” na facebooku (> link) lub udostępnić ten wpis i napisać e-maila na adres: redakcja@gazetatrybunalska.pl podając swoje imię i nazwisko oraz imię dziecka. Warunkiem odbioru zaproszenia, będzie przedstawienie w kasie cyrku dowodu osobistego, prawa jazdy czy innego dokumentu potwierdzającego dane osobowe.

Zgłoszenia można nadsyłać tylko dziś do godziny 23:00.  Zwycięskie osoby zostaną przez nas powiadomione e-mailem zwrotnym. Stosujemy zasadę, kto pierwszy ten lepszy. Czas START.

→ (mb)

3.08.2016

• foto: cyrk-zalewski.com.pl

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.