Redakcja #1

O godzinie 11:30 wieczorem wróciłem z Tomaszowa, podjechałem pod dom Pawła i odebrałem kartę pamięci.

Pół godziny rozmawialiśmy w samochodzie o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia. Kwadrans po północy, już dzisiaj, zjadłem śniadanie. Na CPN-ie. Dwa hot-dogi i coś do picia. Niedługo potem zasiadłem do komputera i pracowałem do 6:30 rano.

redakcja_2
Kliknij, aby powiększyć.

Cztery godziny snu, dwie godziny edytowania obrazków, obiad: latte i szklanka soku. O tej porze powinienem być w Łodzi, w Teatrze Nowym na spotkaniu z Hanną Krall, bardzo żałuję, bardzo, ale chcę skończyć to, co zacząłem, gdyż przed wieczorem znów będę w Tomaszowie na #lovepolishjazzfestival.

Za chwilę napiszę do M. i przeproszę go, że nie pojawię się na koncercie w Radio Łódź, czego również bardzo żałuję, bardzo. Studio koncertowe im. Henryka Debicha, to jedno z najlepszych miejsc w okolicy do słuchania muzyki na żywo.

Mamy w przeważającej większości inteligentnych Czytelników, dlatego szybko zorientują się, nad czym w tej chwili pracuję.

A co w najbliższych czasie w „Gazecie Trybunalskiej”? Obszerne sprawozdanie z piątkowego (23.09.2016 r.) spotkania z Lechem Wałęsą, dużo materiału video, dowiecie się o co zapytałem byłego prezydenta i czy Maria Wiktoria Wałęsa udzieli wywiadu „Gazecie T.”.

Będziecie mogli wysłuchać szczerej rozmowy z Leszkiem Możdżerem, przeczytać recenzję z drugiego i trzeciego dnia #lovepolishjazzfestival, przekonać się, jakiej pokusie nie oparł się prezydent Tomaszowa Marcin Witko, gdzie na weekend zaprosi Maria Kubiak, jakimi autami jeżdżą pracownicy urzędu skarbowego, a na początku tygodnia dowiecie się, który były esbecki agent dba o finanse Tomasza Stachaczyka i radia Strefa FM oraz kto, już niebawem, będzie publicznie przepraszał wydawcę „Gazety Trybunalskiej”.

Planujemy także złożenie kolejnych zawiadomień wobec nieuczciwych osób powiązanych z piotrkowskim magistratem. A za trzy dni następne spotkanie z cyklu #RadniMająGłos, którego pierwszy odcinek zmiażdżył biuro prasowe UM.

Robimy to dla Was. Pamiętajcie.

→ (mb)

25.09.2016

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

#robimytodlawas

 

 

 

1
0

8 myśli na temat “Redakcja #1

 • 26/09/2016 o 12:47
  Permalink

  Kiedy na łamach „Gazety Trybunalskiej” można się spodziewać wywiadu z Leszkiem Możdżerem?

  0

  0
  Odpowiedz
  • 26/09/2016 o 19:57
   Permalink

   Szanowna Pani, wywiad z Leszkiem Możdżerem powinien ukazać się w najbliższym czasie, trudno powiedzieć mi w tej chwili, czy będzie to dzień jutrzejszy czy np. czwartek. Wywiad będzie zaprezentowany w postaci nagrania audio, ale jest pewna procedura, związana choćby z autoryzacją treści, której nie mogę przyspieszyć. Zapewniam jednak Panią, że wg mojej oceny, rzeczy o których L.M. opowiadał powinny zainteresować nie tylko fanów jego twórczości. Ukłony. (mb)

   0

   0
   Odpowiedz
   • 26/09/2016 o 21:37
    Permalink

    Dziękuję bardzo za odpowiedź! I czekam z niecierpliwością 🙂

    0

    0
    Odpowiedz
 • 26/09/2016 o 11:40
  Permalink

  I jeszcze to spotkanie ‚byznezmenuf’ z ‚wadzamy’ piotrkowskimi jest bardzo poruszające z kilku faktów:
  1. Zaprosić gości i tak bez żadnej herbatki, słonych paluszków i wody sodowej?
  2. Miny tych byznezmenuf – zmęczone, znękane, znudzone, nie bardzo obecne w realu. Wspaniałe!
  3. Parę osób z przebywających byznezmenuf, to dawni i byli działacze PZPR. Jak to tak łatwo było przejść z obrońcy mas pracujących miast i wsi, do uciskającego chłopa i robotnika? Rewelacja i piękne!

  0

  0
  Odpowiedz
  • 25/09/2016 o 18:36
   Permalink

   Polubiłem Pani poczucie humoru. (mb)

   0

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.