Piotrków – wypadek – samochód i motocykl

W sobotę 3 września 2016 r. tuż po godzinie 13. w Piotrkowie, na ulicy Słowackiego, na wysokości banku PKO, doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch pojazdów.

Samochód opel astra kombi, kierowany przez około 35-letniego mężczyznę, podczas manewru przejazdu na miejsce postojowe znajdujące się po południowej stronie ul. Słowackiego, został uderzony w lewy bok przez kierującego sportowym motocyklem młodego człowieka. Choć uszkodzenia obu pojazdów okazały się niewielkie, motocyklista został przewieziony do piotrkowskiego szpitala na obserwację.

Ulica Słowackiego, na odcinku od pl. Kościuszki do POW, podczas ostatniego remontu została poważnie zwężona, co spowodowało, że samochody poruszające się w kierunku zachodnim i zjeżdżające na miejsce parkingowe zlokalizowane po przeciwnej stronie nie mogą być omijanie z prawej, jak miało to miejsce przez dziesiątki lat.

Nie usprawiedliwiamy żadnego z uczestników incydentu, ale od dawna alarmujemy, że większości zdarzeń drogowych, jakie mają miejsce w naszym mieście można by uniknąć, gdyby urzędnicy odpowiedzialni za budowę, modernizację i utrzymanie dróg byli osobami kompetentnymi i potrafili przewidzieć, że ich absurdalne decyzje mogą zagrażać bezpieczeństwu ludzi.

Dlatego: Majczyna i Byczyński muszą odejść! O ich zwierzchniku – prezydencie Piotrkowa nie wspominamy, bo swoje stanowisko utraci wcześniej, niż sam przewiduje.

→ (mb)

3.09.2016

• foto: Wierny Czytelnik / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.