Piotrków Trybunalski: psychopata terroryzuje lokatorów?

Ludzie listy piszą… Ten, który przyszedł wczoraj jest wyjątkowy z dwóch powodów: dość, że dotyczy jednostki, przez którą cierpią inni ludzie, a nadto jest napisany wyjątkowo przejmującym językiem.

blok_zly_pismo_2

Unikamy zajmowania się sprawami, w które wtajemniczane są inne, lokalne publikatory, ale w tym przypadku czynimy wyjątek, gdyż jesteśmy wyczuleni na ludzką krzywdę.

Ponieważ ten dramatyczny apel został skierowany do wszystkich możliwych służb, nam pozostaje opublikowanie go i monitorowanie przebiegu prac nad rozwiązywaniem nabrzmiałego problemu.

Przyjmujemy założenie, że mieszkańcy bloku przy ul. Łódzkiej, stojącego niedaleko domu prezydenta Piotrkowa, zostaną tym razem potraktowani poważnie, bo co oznacza stwierdzenie, że „przyjechała policja i znów powiedzieli, że nic nie mogą zrobić”?

To znaczy, że łatwiej jest przysłać techników i śledczych, aby zebrali dowody zbrodni popełnionej przez kolejnego niepoczytalnego degenerata, który siekierą rozpłatał głowę dziewczynce, czy należycie reagować, kiedy jest na to pora?

Panie prezydencie Chojniak, stoi Pan przed szansą zrobienia czegoś KONKRETNEGO! Bez błysku fleszy i obecności nażelowanych asystentów. Trzeba pomóc tym, którzy są bezradni i zastraszeni. Chyba że nadal woli Pan pisać listy do ministrów w sprawie jakiejś knajpy, która rzekomo jest miejscem kulturotwórczym, fotografować się na „mostku zakochanych”, albo zwyczajnie wsadzić głowę w piasek?

Chcemy jak najprędzej otrzymać wiadomość od rodzin z „bloku złego”, że problem został rozwiązany. W przeciwnym wypadku włączymy się czynnie do działania.

→ (mb)

27.09.2016

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

> „Piotrków Trybunalski: „Blok zły” – media”

 

 

1
0

10 thoughts on “Piotrków Trybunalski: psychopata terroryzuje lokatorów?

  • 29/03/2017 at 13:49
    Permalink

    Pruszkowi narkotyki do końca głowę zryly . Kiedyś ziomek , teraz zwykły ćpun ! Zakmknac , ubezwlasnowolnic itd .

    0

    0
    Reply
  • 29/09/2016 at 19:52
    Permalink

    Z tego nękania ludzi to najgorszy jest chyba jego rap, kto slyszal ten wie…

    0

    0
    Reply
  • 29/09/2016 at 17:11
    Permalink

    Nic nie zrobi, bo nie ma jaj.
    A wystarczyłoby jedno…

    1

    0
    Reply
  • 29/09/2016 at 13:28
    Permalink

    Nic nowego..policja to jest tylko od karania kierowcow za brak pasów itp. czepiania się niewinnych i ogolnie utrudniania ludziom zycia. A jak juz przyjdzie ze potrzeba ich interwencji to widac w artykule jak jest

    0

    0
    Reply
  • 28/09/2016 at 09:12
    Permalink

    A to odpowiednie służby nie powinny wystąpić do sądu o obserwację gostka w zamkniętym szpitalu psychicznie chorych i z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie go? Chyba jest MOPS, policja, straż miejska, gazownia, elektrownia, kurator sądowy, które mogą z takimi wnioskami wystąpić do sądu i szybko sprawę wspólnie przeprowadzić. Jak się chce to paragraf na każdego się znajdzie. Przecież za stwarzanie zagrożenia można siedzieć w zakładzie karnym, a w tym wypadku takie zagrożenie jest na 100%. Bardzo dziwna sprawa??!? Zagadkowa?! Może gostek ma koneksje?

    0

    0
    Reply
  • 28/09/2016 at 08:56
    Permalink

    W Piotrkowie zarządzanym przez nauczycieli niestety w tej sytuacji można kreślić dwa scenariusze:
    1. Mieszkańcy nie wytrzymają psychicznie i wezmą sprawy s woje ręce, lub
    2. „Bohater pisma” spowoduje tragedię.
    W obu przypadkach zakończy się to lamentem, że doszło do tragedii, że nikt nie reagował, że procedury, magistraccy prawnicy, policja, itp….
    A gdzie w tym wszystkim człowiek? Zarówno „bohater” jak i jego sąsiedzi?

    1

    0
    Reply
  • 28/09/2016 at 00:04
    Permalink

    W tamtym tygodniu to wyrzucili m.in. fotel obrotowy, pufę, płonącą tkaninę /chyba narzutę/ i butelkę – to od strony balkonów, a od strony wejścia do bloku drzwi od łazienki i koło południa nóż, jakieś śmieci, a po kilku dniach kolekcję uzupełnił telewizor, ktory nadal leży pod balkonami. Imprezy, hałasy i strach przed nimi to sama prawda. I trwa to nie od dziś. Już rok temu też nieźle imprezowali i to przez długi okres czasu.

    0

    0
    Reply
  • 27/09/2016 at 22:58
    Permalink

    Oj Pruszek Pruszek co się z Tobą porobiło chłopie. Gdy matka żyła to jeszcze jakąś kontrolę nad Tobą sprawowała a teraz odwaliło Ci do końca pod sufitem. Niech Cię gdzieś zamkną dla Twojego dobra i innych

    0

    0
    Reply
  • 27/09/2016 at 22:29
    Permalink

    Dawanie szansy osobom za to odpowiedzialnym nie przyniesie efektu, jeszcze się Pan nie nauczył?
    Liczę, że weźmie Pan sprawy w swoje ręce i pokaże, ile może „zwykły człowiek”, bez formalnej siły w porównaniu do całego aparatu prawnego.

    0

    0
    Reply
  • 27/09/2016 at 22:19
    Permalink

    A założymy się, że odpowiedź będzie taka:
    „W odpowiedzi na pismo…
    …informuję, że nie mam takich instrumentów prawnych.
    Ponadto w wyniku przeprowadzonej kontroli nie stwierdzono żadnych uchybień w działalności przewodniczącego rady miasta. Inne wskazane w piśmie jednostki nie są nam podległe.”

    0

    0
    Reply