Piotrków Trybunalski: „Blok zły” – media

Kilku ludzi dobrej woli, rozsianych po Polsce zamieściło i zamieści dziś informację dotyczącą tego, co dzieje się w Piotrkowie Trybunalskim, w jednym z bloków przy ul. Łódzkiej.
dom-zly-stonoga1
Kliknij, aby powiększyć.

W ten sposób wieści z miasta Mariusza Trynkiewicza szybko obiegną kraj. Napiszą o tym gazety i portale, przyjedzie telewizja. Zgodnie ze złożoną dwa dni temu obietnicą poczyniliśmy wstępne działania, aby ulżyć cierpieniu ludzi, którym NIKT dotąd nie chciał pomóc zasłaniając się biurokracją, lenistwem i obojętnością.

Mimo wyraźnie wyartykułowanego apelu do prezydenta Piotrkowa Chojniaka (czytaj: „Piotrków Trybunalski: psychopata terroryzuje lokatorów?”) nie otrzymaliśmy odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta, co w sumie nie dziwi, bo dla tych ludzi ważniejsze jest zajmowanie się: wycieczkami rowerowymi, złotymi wieżami czy malowaniem elewacji.

Zapewniamy, że to nie 800-lecie miasta, czy dzień przyjaźni obchodzą opinię publiczną w Polsce, jak mniema gminna nomenklatura, ale krzywda ludzka.

→ (mb)

29.09.2016

• foto: screen (gt)

 

0
0

2 myśli na temat “Piotrków Trybunalski: „Blok zły” – media

 • 30/09/2016 o 18:33
  Permalink

  „Mimo wyraźnie wyartykułowanego apelu do prezydenta Piotrkowa Chojniaka (czytaj: „Piotrków Trybunalski: psychopata terroryzuje lokatorów?”) nie otrzymaliśmy odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta, co w sumie nie dziwi, bo dla tych ludzi ważniejsze jest zajmowanie się: wycieczkami rowerowymi, złotymi wieżami czy malowaniem elewacji.”

  Nie chciałabym być nieuprzejma, ale nie widzę, ile Pan jako dziennikarz zrobił w tej sprawie. Pojechał tam pan, rozmawiał pan z mieszkańcami, próbował pan dotrzeć do tego lokatora?. Bo nie chciałabym powiedzieć, że oprócz przerzucenia tego gorącego kartofla w stronę urzędu miasta i prezydenta, nie zrobił Pan nic. Co w sumie nie dziwi, bo dla Pana ważniejsze jest zajmowanie się: rozwodem Chojniaka, Letnią Akademią Jazzu w łódzkiej „Wytwórni”, związkami „Lalki”, zegarkiem Stonogi czy licytacją samochodu papieża. Z serdecznymi pozdrowieniami.

  1

  0
  Odpowiedz
 • 29/09/2016 o 17:25
  Permalink

  Uciekł wczoraj z psychiatryka w Bełchatowie, przez okno i znów się wszyscy boją. Chodzi po osiedlu.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.