Premiera filmu „Smoleńsk”

Dziś, 5 września 2016 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera filmu w „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauze.
Smolensk-premiera-doda
Kliknij, aby powiększyć.

Swoją obecność zapowiedzieli m. in. prezydent Andrzej Duda, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz pieśniarka Dorota Rabczewska alias Doda vel Królowa – ulubienica plotkarskiego portalu „pudelek.pl”, występująca głównie na wiejskich dożynkach i innych tego typu imprezach.. Na premierze mają się także pojawić twórcy i aktorzy występujący w najnowszym dziele Antoniego Krauze.

Film wyprodukowany na polityczne zamówienie musi posiadać wielkie walory artystyczne, gdyż zostanie zaprezentowany na specjalnym pozakonkursowym pokazie na Festiwalu Filmów w Gdyni. W konkursie udziału nie bierze, gdyż nie przeszedł kwalifikacji.

Portal „niezalezna.pl” przy okazji informacji o dzisiejszym wydarzeniu zamieścił zdjęcie ministra Obrony Narodowej Macierewicza w towarzystwie estradowej artystki (>link).

Mamy nadzieję, że stosunki pomiędzy celebrytką i kierownictwem Prawa i Sprawiedliwości będą się zacieśniać i że któregoś dnia zobaczymy Rabczewską w roli rzecznika prasowego rządu. I to będzie prawdziwa, dobra zmiana.

→ (mb)

5.09.2016

• foto: screen (gt) / pudelek.pl & mat. dystrybutora filmu

 

 

0
0

5 myśli na temat “Premiera filmu „Smoleńsk”

 • 06/09/2016 o 22:18
  Permalink

  zacytuje kota Bonifacego:
  W ten sposób pozostaje już jedynie produkcja gipsowych L.Kaczyńskich. Będą górowali nad ogrodowymi krasnalami w „rezydencjach” pisowskich dygnitarzy

  0

  0
  Odpowiedz
 • 05/09/2016 o 17:50
  Permalink

  ja pierdole co za przekupione komentarze, film to dno

  0

  0
  Odpowiedz
 • 05/09/2016 o 17:43
  Permalink

  Filmu nie widziałam, ale wydaje mi się, że po latach może się włączyć sentyment słowiański i pokochamy (nie wiem, czy zdążę) ten film, jak „Klossa”.
  Produkcji przekłamujących a łzawych ci u ns dostatek.
  Co do Dody, dzisiaj jest osobą ucieleśniającą pewną mentalność, jak disco polo. Ale – co będzie za pół wieku? Za dwa wieki? Może przejdzie do historii jako ikona dobrego smaku naszych czasów, magistra elegantiarum?

  Ostatecznie Szekspir był kiedyś twórcą dla gawiedzi, a dzisiaj nikt przecież nie czyta Marlowe’a…

  0

  0
  Odpowiedz
 • 05/09/2016 o 17:21
  Permalink

  Jak przegoniona zostanie narodowo-socjalistyczna partia pis to ten film i relacjie z miesięcznic bedą pokazywane dla jaj jak „Kronika Filmowa” i „Dziennik Telewizyjny”

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.