Włodarczyk pozywa Marię Gładysz

Pokłosiem artykułu „Maria Gładysz stawia pytanie dotyczące rzekomego związku homoseksualnego prezydenta Piotrkowa K. Chojniaka i dyrektora szkoły Z. Włodarczyka”, opublikowanego przez nas 17 czerwca 2016 r. jest pierwszy pozew, jaki wpłynął do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Zbigniew Włodarczyk alias „Lalka”, nauczyciel wychowania muzycznego i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 poczuł się pomówiony o sprzeczne z głoszonymi przez niego wartościami zachowania homoseksualne oraz o wykorzystywanie rzekomej relacji homoseksualnej do osiągnięcia korzyści zawodowych i merkantylnych.

Oprócz tego pupil prezydenta Piotrkowa Chojniaka odebrał jako zniewagę słowa: cwel, papuśnik, złodziej, utrzymanek i in. użyte wobec niego w felietonach pisanych na prywatnym blogu przez była nauczycielkę tejże szkoły Marię Gładysz.

Włodarczyk uznaje siebie za pokrzywdzonego i w uzasadnieniu tłumaczy, że nie jest homoseksualistą, gdyż głosi wartości, ma żonę i dzieci, a swoją pozycję zawodową w szkolnictwie osiągnął tylko dzięki własnej pracy i umiejętnościom. O jakie wartości i umiejętności chodzi – nie napisał.

Pierwsze posiedzenie sądu wyznaczono na dzień 16 września 2016 r.

→ (mb)

3.08.2016

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także:

„Prezydent Piotrkowa broni swojej orientacji seksualnej”

„Zbigniew Włodarczyk – pocałunek Temidy”

„Munik, Fuzowski, Kowalczyk i Włodarczyk”

Blog Marii Gładysz

 

 

0
0

7 thoughts on “Włodarczyk pozywa Marię Gładysz

 • 04/08/2016 at 12:48
  Permalink

  Skoro prywatny akt oskarżenia to publiczności się nie przewiduje. Liczę zatem na obszerną relację z posiedzenia pojednawczego (i ewentualnie kolejnych posiedzeń) na tej stronie napisaną piórem Pani Marii Gładysz.

  1

  1
  Reply
 • 04/08/2016 at 08:37
  Permalink

  „Uszminkowane” usta to oczywiście działanie „Gazety Trybunalskiej”. W prasie często spotyka się poprzerabiane fotografie, które same w sobie posiadają cechy felietonu.

  1

  1
  Reply
 • 04/08/2016 at 08:06
  Permalink

  Adres w ukrywany w jakiejś liście ciekawe dlaczego?

  1

  0
  Reply
 • 04/08/2016 at 01:56
  Permalink

  Stracił instynkt samozachowawczy. Przecież Gładysz tylko czekała na taką okazję, żeby wyrzucić z siebie wszystkie smaczki. Oj dowiemy się wielu, naprawdę wielu ciekawych rzeczy! Dla Gładysz nadchodzi godzina prawdy i czas sprawiedliwości. Oliwa żywa…

  1

  1
  Reply
 • 03/08/2016 at 22:04
  Permalink

  Twierdzi, że nie jest homoseksualistą, a usta sobie szminkuje?! Ale fakt, ładny jest.

  1

  1
  Reply
 • 03/08/2016 at 20:12
  Permalink

  A ten to sobie makijaż permanentny zrobił??:)))))))))))

  1

  1
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.