Jakie marki samochodów na celowniku policji?

W USA opublikowano niedawno raport dotyczący marek i modeli samochodów, których kierowcy otrzymują najwięcej mandatów za przekroczenie prędkości.

Pod uwagę wzięto 332 tys. wystawionych mandatów w latach 2014-2016  i na tej podstawie wyłoniono 15 pojazdów. Oto lista:

Subaru-Impreza-WRX-STI-2015
Subaru Impreza WRX STI model 2015 r. Foto: zerotohundred.com

Lexus ES 300
Nissan 350Z
Dodge Charger
Volkswagen Jetta
Chevrolet Monte Carlo
Mazda 3s
VW Golf GTI
Dodge Stratus
Acura 3.0s
Toyota Tacoma
Mazda Tribute
Subaru Impreza WRX
Lexus LS 400
Subaru Impreza 2.5
Mercedes-benz C-klasa

W poprzedniej edycji raportu liderem było Subaru WRX STI.

→ (mb)

12.08.2016

• foto: motortrend.com

 

 

0
0

Jedna myśl na temat “Jakie marki samochodów na celowniku policji?

 • 07/09/2016 o 10:03
  Permalink

  A mam pytanie, jako obywatel będący pod ochroną państwa, w tym policji, mającą bronić i chronić prawa i porządku, jak to jest z policjantami jadącymi w radiowozach, tak oznakowanych, jaki i nie oznakowanych – jadą nie zapięci pasami bezpieczeństwa(!!!??), za kierownicą jedzą kanapki, co jest zabronione w przepisach ruchu drogowego, rozmawiają przez telefony komórkowe, co jest również zabronione, stają na zakazach, gdy nie są w „AKCJI” (to znaczy nie ‚błyskają’ niebieskimi lampkami), w godzinach pracy podjeżdżają do baru i siedzą tam godzinę na żarciu (często darmową), chyba był na ten temat film już „Drogówka”, czy jakoś tak, itp. itd. – JAK JAKO OBYWATEL i podatnik MAM UFAĆ TAKIM funkcjonariuszom, skoro w takich ‚drobiazgach’ są nie do końca w porządku, a co dopiero w bardziej poważnych sprawach? Czy jakikolwiek komendant albo najlepiej minister lub rzecznik odpowie na tego rodzaju pytanie?

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.