Reising rozpętał burzę w internecie

Kolejnym portalem, który odniósł się do wątpliwości Pawła Reisinga zaprezentowanych w tekście „Czy Polsat sprofanował pieśń Jana Pawła II?”  zamieszczonym na stronach „Gazety Trybunalskiej” 22 lipca 2016 r., jest „pudelek.pl”.

We wpisie „Fronda”o występie Kupichy na ŚDM: „Czy rozwodnik może śpiewać Barkę? czytelnicy zostali poproszeni o odpowiedź na tytułowe pytanie.

Komentarze są bardzo różnorodne, dwa przykłady:

gość 24.07.2016 11:39
Katolicka prawicowa paranoja. Niedługo zakażą życia w tym kraju wszystkim, którzy mają nieślubne dzieci, są po rozwodach i nie chodzą do kościoła.

gość 24.07.2016 11:42

pewno że nie !! nie jestem katoliczką ale idąc ideą chrześcijaństwa to nie chodzi tu o rozwód .. bo teraz stawia sie na równi byłą zone Kupichy i jego samego a z tego co wiem to on zachował sie niemoralnie i zdradzał swoja żonę oszukiwał – zachowywał się obrzydliwie i mnie jako człowieka zwyczajnie zniesmaczyło jego zachowanie a co dopiero spiewanie pieśni religijnych.. taką obłuda to pachnie..

Całość można znaleźć pod adresem: http://www.pudelek.pl/artykul/95632/fronda_o_wystepie_kupichy_na_sdm_czy_rozwodnik_moze_spiewac_barke/

→ (mb)

 24.07.2015

• foto: pudelek.pl / screen (gt)

• Czytaj także: „Fronda” cytuje „Gazetę Trybunalską”

 

1
1

Jedna myśl na temat “Reising rozpętał burzę w internecie

 • 28/07/2016 o 12:10
  Permalink

  Jezus zobaczył celnika, imieniem Lewi, siedzącego w komorze celnej. Rzekł do niego: «Pójdź za Mną».
  On zostawił wszystko, wstał i poszedł za Nim.
  Potem Lewi wyprawił dla Niego wielkie przyjęcie u siebie w domu; a była spora liczba celników oraz innych, którzy zasiadali z nimi do stołu.
  Na to szemrali faryzeusze i uczeni ich w Piśmie i mówili do Jego uczniów: «Dlaczego jecie i pijecie z celnikami i grzesznikami?»
  Lecz Jezus im odpowiedział: «Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale ci, którzy się źle mają.
  Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników».
  Ewangelia wg św. Łukasza 5,27-32.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.