Pierwsze urodziny „Gazety Trybunalskiej”

Równo rok temu, bladym świtem w przestrzeni medialnej pojawiła się „Gazeta Trybunalska” – w pełni niezależne, prywatne wydawnictwo.

Pierwszy materiał, jaki został opublikowany nosił tytuł „Za ile urzędnicy kochają Piotrków?”; jeszcze tego samego dnia pojawiło się dziesięć tekstów (> link).

Z okazji pierwszych urodzin „Gazety Trybunalskiej” pragnę złożyć serdeczne podziękowania autorom publikacji: Pawłowi Reisingowi, którego pasję i wiedzę cenię sobie bardzo wysoko, Mikołajowi Mirowskiemu za świetne teksty o tematyce historycznej, politycznej i kulturalnej, Karolinie Filarczyk za artykuły o rodzinie i życiu codziennym, a także Klaudii Łączkowicz, Ireneuszowi Kaczmarczykowi, Mariuszowi Sońcie, Pawłowi „Muzzy” Mikoszowi, Sylwii Łabędzkiej, Anthony Ivanowitzowi, K.D., P.B. i in.

Specjalne podziękowania należą się wszystkim osobom, których nazwisk z oczywistych powodów nie wymienię, które dostarczają do redakcji wiele cennych informacji, często poufnych, to właśnie dzięki tym odważnym ludziom udało się nam wykryć wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszego najbliższego otoczenia.

Dziękuję Czytelnikom, reklamodawcom, autorom komentarzy, sympatykom „Gazety”.

Pracujemy dalej.

→ Mariusz Baryła

1.07.2016

• grafika: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

3 myśli na temat “Pierwsze urodziny „Gazety Trybunalskiej”

 • 01/07/2016 o 22:16
  Permalink

  No to kolejny rok przed Wami:-) Całej Redakcji życzę dalszych sukcesów, lekkiego pióra, wiernych czytelników i wytrwałości w dążeniu do prawdy. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 01/07/2016 o 16:54
  Permalink

  Bardzo dziękuję „Gazecie Trybunalskiej” za przemiłą współpracę.
  Szczególne podziękowania jednak, należą się jednak Panu Mariuszowi – bez Pana nawet nie ośmieliłabym się czegoś napisać 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 • 01/07/2016 o 16:41
  Permalink

  Serdecznie dziękuję Redakcji za wymienienie mojej osoby, jednak to dzięki dążeniu do Prawdy, pan redaktor zasługuje na nasze uznanie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.