Kto stoi za prowokacjami wymierzonymi w prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka?

Oburzeni czytelnicy „Gazety Trybunalskiej” zwrócili uwagę na wyjątkowo niesmaczny fragment filmu „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie”, którego premiera odbyła się 23 lipca 2016 r. w Rynku Trybunalskim i została poprzedzona potężną, jak na warunki lokalne, reklamą medialną.

W blisko 30-sekundowej sekwencji widać zdeformowaną wieżę ciśnień, dla której tło stanowi mieniąca się jaskrawymi kolorami tęcza. Według osób, z którymi rozmawialiśmy, jest to jawna promocja środowiska LGBT, składającego się z lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

W tej chwili trudno jednoznacznie stwierdzić, kto jest autorem tej obrzydliwej prowokacji i czy posiada jakikolwiek związek z wpisem na blogu Marii Gładysz: http://mariagladysz.blogspot.com/2016/06/proste-pytanie.html.

W napisach końcowych widzimy, że za stronę merytoryczną filmu odpowiadały trzy osoby zatrudnione w Referacie Kultury, Sportu i Promocji Miasta: Ilona Patyk, Jacek Bykowski i Paweł Małolepszy – które trudno uznać za krzewicieli katolickiego modelu rodziny.

800-lecie-piotrkowa-02
Kliknij, aby powiększyć.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, jako ilustrację do wpisu „Tłumy obejrzały dzieje Piotrkowa”, zamieszczonego na oficjalnej stronie Urzędu Miasta „piotrkow.pl”, wybrano akurat kadr z wieżą i tęczą.

Nie ma dnia, aby do redakcji nie docierały informacje o ludziach niechętnych Chojniakowi, zatrudnionych w Urzędzie Miasta i jednostkach jemu podległych.

Według naszej oceny im bliżej wyborów samorządowych, tym częściej Chojniak narażony będzie na krecią robotę w wykonaniu osób, na które jeszcze do niedawna mógł liczyć. Z politycznego punktu widzenia jest to zjawisko normalne: chodzi o usankcjonowanie ich status quo w przypadku wyborczej porażki nauczyciela elektryka.

Nie trzeba być specjalistą od public relations, aby dostrzec że Chojniak, po tym jak pojawiły się plotki na temat jego rozwodu, został przez swoich łódzkich i piotrkowskich doradców wmanewrowany w naprawę swojego wizerunku, której efektem miało być częste pokazywanie się w otoczeniu najbliższej rodziny.

Niestety, odwrotny od zamierzonego skutek przyniosły nachalnie udostępniane fotografie, na których widać wychudzoną, biednie ubraną Katarzynę Chojniak obok swojego opasłego i zadowolonego męża. Ten przekaz okazał się aż nadto czytelny i wzmocnił niepokój mieszkańców miasta o atmosferę panującą w domu włodarza.

→ (mb)

25.07.2016

• foto: piotrkow.pl / screen (gt)

 

 

1
1

3 thoughts on “Kto stoi za prowokacjami wymierzonymi w prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka?

 • 18/12/2016 at 21:22
  Permalink

  Nie, Piotrkowianko. Często bywa odwrotnie: ktoś robi świństwa, bo myśli, że wiecznie będzie stał na zawietrznej.
  A tu: HYC! I kierunek wiatru się zmienił…

  5

  2
  Reply
 • 18/12/2016 at 13:33
  Permalink

  Ale obrzydliwe zajęcie mają ludzie próbujący na różne sposoby niszczyć wizerunek człowieka. Wara Wam od rodziny Prezydenta. Pora zająć sie swoim wizerunkiem i strzec się bo bywa,że wiatr zawieje w drugą stronę i los doświadczy Was okrutniej. Piotrkowianka

  2

  5
  Reply
 • 26/07/2016 at 21:32
  Permalink

  Chyba czas zmienić nazwę strony na kundelek.pl

  4

  1
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.