„Fronda” cytuje „Gazetę Trybunalską”

Żywą dyskusję wywołał przedrukowany przez portal „fronda.pl” materiał Pawła Reisinga „Czy Polsat sprofanował pieśń Jana Pawła II?”, który ukazał się na stronach „Gazety Trybunalskiej” 22 lipca 2016 r.

W tekście „Czy rozwodnik może śpiewać Barkę na koncercie ŚDM?”  pada zasadnicze pytanie: Czy osoby publiczne, które upubliczniają swoje niemoralne zachowania i robią z tego pewnego rodzaju show, faktycznie powinny firmować takie imprezy jak ŚDM? Pytanie do naszych czytelników?

Jeden z komentatorów napisał:

Sam Franciszek akceptuje rozwodników i podnosi rangę rozwodu np. przy Chrzcie dzieci. Tak samo nie powinno dziwić gdyby sodomita śpiewał przed Franciszkiem bo wspiera on lobby sodomskie. I równie dobrze mogła by to być muzułmanka, hinduista czy kto tam jeszcze bo i im Franciszek myje nogi, a ich bożków zestawia z Jezusem.

Tak to działa by wynosić na piedestał pseudo katolików gorszących ludzi. Im więcej gorszycieli wyśle się na ”imprezy” katolickie tym lepiej. Im więcej dwulicowych ateistów udających katolików w polityce tym lepiej. Tak samo w show biznesie, kinie do ról świętych stara się dobierać aktorów degeneratów w prywatnym życiu publicznie chełpiących się antykatolicką postawą lub udających fałszywą pobożność czy humanizm. A kiedy do roli świętego wybierze się chrześcijanina to stara się go stoczyć i pokazywać skandale, oczerniać go.

ŚDM Franciszka ciekawie się zapowiada, rozwodnicy dający show, sodomici starający się pokazać sodomię akceptowaną i wybieloną w Kościele….na poprzednim ŚDM Franciszka też nie brakowało gorszących dzieł.

Więcej można przeczytać pod adresem: http://www.fronda.pl/a/czy-rozwodnik-moze-spiewac-barke-na-koncercie-sdm,75555.html

→ (mb)

23.07.2016

• foto: fronda.pl / screen (gt)

 

 

0
1

3 myśli na temat “„Fronda” cytuje „Gazetę Trybunalską”

 • 24/07/2016 o 09:53
  Permalink

  Pragnę wyjaśnić, że nie wyraziłem zgody na zamieszczenie mojego artykułu na portalu „Fronda”. Tymczasem został on prawie dokładnie skopiowany i podpisany jakimś pseudonimem „Philo”, co pozwala sądzić, że ktoś za moją pracę zainkasował odpowiednie honorarium. A ponadto tekst obarczono tytułem, który znacznie zniekształca jego treść. Podkreślić więc muszę, że nie mam nic przeciwko występowaniu na scenach ŚDM osób po rozwodach. Ale uważam za wysoce nieetyczne pokazywanie w takim miejscu, w tak wyjątkowej pieśni, osoby afiszującej się własnym niemoralnym postępowaniem, człowieka, który ogromnie skrzywdził swoją żonę i dwójkę dzieci. Dodam, że Kupicha nie miał czasu dla małych synów (patrz „Zacisze Gwiazd”), gdyż w tym czasie zdradzał żonę, czego skutkiem była pozamałżeńska ciąża. Czy ktoś taki powinien śpiewać ukochaną pieśń Jana Pawła II przed tysiącami pielgrzymów z całego świata???

  1

  1
  Odpowiedz
  • 24/07/2016 o 19:42
   Permalink

   Rozwodnik – tak, ale pod warunkiem, że nie cudzołożnik. Więc wychodzi, że Kupicha – w żadnym razie.

   0

   0
   Odpowiedz
 • 23/07/2016 o 22:56
  Permalink

  Pan Bóg nierychliwy, lecz sprawiedliwy, za dobre nagradza, a za złe karze! NIECH TEN CO JEST SAM BEZ WINY I GRZECHU, PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM. Jak łatwo osądzać i rzucać oskarżenia – NIE SĄDŹCIE, ABYŚCIE NIE BYLI SĄDZENI! To również cytata z Pisma Świętego. A gdzie miłosierdzie? Wybaczajcie bliźnim NIE 3x, a 77x! – jest powiedziane i napisane, też cytat z Pisma świętego Nowego i Starego Testamentu – Biblii. Ale ogólnie artykuł dobry, nawet bardzo dobry. Bo są zasady i się do nich stosujemy, albo nie. Piszemy PRAWDĘ i mówimy PRAWDĘ o czynach ludzi, lecz ich nie potępiając. Rozumiecie Szanowni Państwo o co mi chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.