Sławomir Dul – „Nowa Polska” pisze list do prezydenta Chojniaka, a minister Ziobro obiecuje pomoc

31 maja Stowarzyszenie Ruch Społeczny „Nowa Polska” wystosowało do prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego mgr inż. K. Chojniaka z zawodu nauczyciela pismo o treści następującej:

Prezydent
Piotrkowa Trybunalskiego
mgr inż. Krzysztof Chojniak

Uprzejmie Pana proszę o zainteresowanie oraz udzielenie niezbędnej pomocy głodującemu pod siedzibą piotrkowskich Sądów Sławomira Dula z Tomaszowa Mazowieckiego. Sławomir Dul protestuje przeciwko naruszaniu jego praw jako ojca, ograniczaniu kontaktów z dziećmi i żąda systemowych zmian w funkcjonowaniu kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Reprezentuje Konfederację Rodziców.

Zamierzamy zgłosić udział stowarzyszenia zwykłego Ruch Społeczny „NOWA POLSKA” w postępowaniach sądowych toczących się w piotrkowskich Sądach, a dotyczących Sławomira Dula. Jutro zostanie złożone oficjalne pismo do Prezesa Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Treść tej wiadomości zostanie przesłana do licznych organizacji społecznych, które zamierzają poprzeć protest głodowy Sławomira Dula. Ich przedstawiciele zapowiadają przyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego w celu wzięcia udziału w planowanej demonstracji. Jej termin zostanie uzgodniony i podany do wiadomości Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Proszę o wyrażenie poparcia Sławomirowi Dulowi, wysyłając je na adres Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim i Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Z poważaniem.

Ruch Społeczny „NOWA POLSKA”

PREZES

mgr inż. Andrzej Dziąba

Prezes Dziąba nie sprecyzował o jaką pomoc chodzi i co konkretnie prezydent Chojniak miałby zrobić. Jak na razie odpowiedź z urzędu miasta nie nadeszła.

Wiemy natomiast, że protestem Sławomira Dula – skrzywdzonego ojca, głodującego 17. dzień przed piotrkowskim sądem – zainteresował się minister Zbigniew Ziobro, który przekazał sprawę Annie Andrzejewskiej – pełnomocnikowi ministra sprawiedliwości ds. konstytucyjnych praw rodziny.

→ (mb)

8.06.2016

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

8 myśli na temat “Sławomir Dul – „Nowa Polska” pisze list do prezydenta Chojniaka, a minister Ziobro obiecuje pomoc

 • 16/06/2016 o 10:27
  Permalink

  Proponuję, aby tatusiowie, dziadkowie, stryjowie i wujowie pod opieką swych pociech i dzieci, szczególnie chłopców poszli na pokazy miniaturowych modeli kolejek elektrycznych w P-owie Tryb. – http://www.epiotrkow.pl/news/Kolejne-Targi-Modelarstwa-Kolejowego.-Juz-w-ten-weekend,25559
  Będzie to piękna odpowiedź wobec szalejącego wojującego feminizmu w życiu i w sądownictwie, czy jak to określają co bardziej maczo faceci: FEMINAZIZMU.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 16/06/2016 o 09:05
  Permalink

  Pan Protestujący Ojciec udzielił wywiadu – http://prokapitalizm.pl/slawomir-dul-proceder-niszczenia-polskich-rodzin-trwa.html#more-30436
  Ciekawe czy po takich wypowiedziach jakikolwiek polityk z Bandy Czworga – SLD, PSL, PO, PiS oraz innych pomniejszych mafii – Nowoczesna Sfetróuwf, KOD, ROAD/UD/UW/KLD, LiD, Twojego róhchania Palikota itd. itp. udzieli mu poparcia i pomoże w najmniejszym stopniu ??? Coś mi się zdaje, że słowa prawdy nie będą miłe i mobilizujące do działań tak polityków, jak i urzędników, prawników oraz innych biuórffuów

  0

  0
  Odpowiedz
 • 11/06/2016 o 13:08
  Permalink

  Lidka „Osobiście nie godzę się,aby z moich podatków pomagać komuś, kto publicznie namawia do tłuczenia matek oraz komuś, kogo nastoletnie już dzieci nie chcą widywać. Jak ten pan chce to niech leczy swoje psychozy za swoje pieniądze. Od moich wara.”
  Skąd w tobie tyle złości i nienawiści? Czy znasz osobiście tego pana i czy masz dowody na potwierdzenie zarzutów postawionych jego osobie publicznie, że cytuję „publicznie namawia do tłuczenia matek oraz komuś, kogo nastoletnie już dzieci nie chcą widywać”?!
  Bo jeśli nie masz to uważaj na przyszłość bo za pomówienie publiczne jest kara! jeśli nawet jego nastoletnie dzieci nie chcą rzekomo rozmawiać ze swoim biologicznym ojcem, to jego głodowy protest jest skierowany do organów wymiaru sprawiedliwości w obronie wszystkich ojców którym polskie sądy utrudniają kontakt z własnymi dziećmi zasłaniając się wiedzą (sic!), że matka wie najlepiej jak wychowywać dzieci. A ojcu wara! Jesteś złą kobietą i nie życzę twoim bliskim żeby ich coś podobnego spotkało w przyszłości nawet kiedy ciebie nie będzie już na tym świecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 09/06/2016 o 20:37
  Permalink

  Wojtek. Żeby była jasność. Facet chce urządzać cyrki? Wolna wola. Ale niech je urządza na własną odpowiedzialność. Nie chcę usłyszeć od pogotowia, które wzywam do chorej matki, że nie mają karetki, bo ostatnia pojechała do faceta, który niszczy sobie zdrowie na pokaz!

  0

  0
  Odpowiedz
 • 09/06/2016 o 09:12
  Permalink

  Niestety na tym świecie żyją harpie, które manipulują swoimi młodymi, tak by dokopać byłemu. Rozgoryczone porażką wybierają najgorszą z możliwych formę „obrony”. Ostrożna byłabym w ocenie P. Dula, gdyż nie znam Jego historii. Wiem jedno NIE WOLNO WALCZYĆ DZIEĆMI.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 09/06/2016 o 06:26
  Permalink

  Lidka jad wycieka z twojego postu.

  Po to jest protest aby odpowiednie instytucje, poprzez nagłośnienie medialne chciały się zainteresować problemem Sławka.

  Jak znasz osobiście jego problem jako chrześcijanka powinnaś próbować pomóc dzieciom Sławka, jak i jemu oraz ich matce, a nie odmawiać pomocy zasłaniając się podatkami, które płacisz z przymusu z mocy ustawy, a nie dobrowolnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 08/06/2016 o 20:43
  Permalink

  Nie rozumiem dlaczego jest wymagana pomoc dla tego pana. Osobiście nie godzę się,aby z moich podatków pomagać komuś, kto publicznie namawia do tłuczenia matek oraz komuś, kogo nastoletnie już dzieci nie chcą widywać. Jak ten pan chce to niech leczy swoje psychozy za swoje pieniądze. Od moich wara. Chce urządzać chore protesty, to proszę bardzo. Ale niech nie wymaga opieki służb publicznych i innych istytucji.

  0

  0
  Odpowiedz
  • 09/06/2016 o 01:16
   Permalink

   A skad wiesz parafianie jak było czy jak jest. Nie byłeś w takie sytuacji, i nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek mógł zobaczyć jak to jest. Pomyśl jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby posunąć się do takie czegoś… ja jestem w podobnej sytuacji choć niewtajemniczonych skrajnej.

   0

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.