O tym nie przeczytasz w „Gazecie Trybunalskiej”

„Gazeta Trybunalska” nie zamierza szerzej pisać, ani komentować dwóch wydarzeń z życia Piotrkowa Trybunalskiego.

Pierwszym z nich są „Imieniny Piotrków 2016” zaplanowane na drugi weekend lipca, bo po zapoznaniu się z programem stworzonym przez urzędników z Referatu Kultury, Sportu i Promocji Miasta pod dowództwem Ilony Patyk – uznaliśmy, że jest tak żenujący, że jakakolwiek próba jego oceny uwłaczałaby naszej godności.

Nie zrezygnowaliśmy natomiast z poinformowania o kosztach, jakie zostaną poniesione na ten cel. W najbliższych dniach spodziewamy się otrzymać dokładne dane i zaraz potem przedstawimy je do wiadomości Czytelników.

Drugim, godnym pożałowania wydarzeniem, jest przyznanie przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego nagrody „Złotej Wieży Trybunalskiej” dla Michała Rżanka, byłego prezydenta Piotrkowa, aktualnie sprawującego funkcję prezesa spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja. Także i w tym przypadku komentarza nie będzie.

O TPPT pisaliśmy w zeszłym roku w artykule „Upadek Wieży Trybunalskiej” i wg nas wyczerpuje on zarówno temat samego „towarzystwa”, jak i laureatów nagrody.

→ (mb)

30.06.2016

• grafika: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

1
2

Jedna myśl na temat “O tym nie przeczytasz w „Gazecie Trybunalskiej”

 • 01/07/2016 o 10:28
  Permalink

  A gdzie można zobaczyć plan „Imieniny Piotrków 2016” jeżeli to już za 2 tyg. na stronie UM brak.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.