Obiad wystygł

Najważniejszym punktem zawieszonej 25 maja 2016 r., XXIII Sesji Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, miało być podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta za 2015 rok.

Przed głosowaniem zamierzano zaprezentować opinie: Regionalnej Izby Obrachunkowej, Komisji Rewizyjnej Urzędu Miasta oraz komisji stałych Rady Miasta, a także zezwolić na dyskusję z udziałem wszystkich radnych. Posiadająca przewagę głosów rządząca koalicja, nie mogła oczekiwać innego wyniku, niż uchwalenie absolutorium dla Chojniaka.

Otrzymaliśmy informację, że po zakończeniu obrad gminnego parlamentu w restauracji usytuowanej w budynku OSiR w Alejach 3 Maja miał odbyć się uroczysty obiad, wydany przez prezydenta miasta na cześć lojalnych radnych z ugrupowania „Razem dla Piotrkowa” i SLD. Niestety, plany gastronomiczne pokrzyżował radny Jan Dziemdziora przechodząc do opozycji.

→ (mb)

26.05.2016

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

2 myśli na temat “Obiad wystygł

 • 29/05/2016 o 22:42
  Permalink

  Obiad zkieszeni Chojniaka?, to tak jakby w Piotrkowie wytgrał 6-tkę w toto – lotka. Dowiemy się na pewno jak rozdanie będzie inne, czyli nowe i nareszcie odpowiednie.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 26/05/2016 o 23:25
  Permalink

  Obiad wydany przez prezydenta opłacony z publicznych pieniędzy, czy obiad wydany przez Krzysztofa Chojniaka opłacony z kieszeni Krzysztofa Chojniaka? Tego się nie dowiemy bo obiadu jednak chyba nie było….. Może 03.06 będzie stypa?…

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.