Wojna domowa w Radomsku

Telewizja TVN w programie „Czarno na białym” pochyliła się nad wyborami nowego prezydenta Radomska, które zostały ogłoszone po tym, jak  w zeszłym roku Anna Milczanowska zamieniła magistracki fotel na poselską ławę.
radomsko_po prostu
Kliknij, aby powiększyć.

W wyborach wystartowało sześć osób, jednak w pierwszej rundzie żadna z nich nie otrzymała wystarczającej ilości głosów. 21 lutego 2016 r. w drugiej turze, stanęli na przeciwko siebie dwaj kandydaci, reprezentujący odmienne światopoglądy i mający różną wizję rozwoju Radomska.

Wiesław Kamiński (PiS) był czarnym koniem wyborów ze względu na rodzinne koneksje z prezydentem RP Dudą i bardzo silne wsparcie ze strony naczelnych władz partii, a także radiomaryjnego ideologa Rydzyka.

Bezpartyjny Jarosław Ferenc z Komitetu Wyborczego „Razem dla Radomska” musiał więc wykazać się ogromną determinacją i przekonać do swojego programu mieszkańców miasta.

Więcej dowiecie się Państwo z materiału telewizyjnego, który znajduje się pod adresem: > http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-wojna-domowa,623893.html.

→ (mb)

3.03.2016

• foto: materiały prasowe

Czytaj także: > Zyberyng – typowy PiS-owiec

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.