Patryk Wysmyk czeka na pomoc

W imieniu rodziców 9-letniego Patryka Wysmyka, podopiecznego Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka” zwracamy się do Czytelników i sympatyków „Gazety Trybunalskiej” o pomoc finansową dla chorego chłopca.

Patryk jest żywym, sympatycznym i inteligentnym dzieciakiem, w którego ciele rozwinął się paskudny nowotwór – zwojak zarodkowy współczulny. Aktualnie przebywa w Ośrodku Pediatrycznym Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w  w Łodzi. Proces leczenia jest długotrwały i kosztowny. Jego rodzice nie są w stanie zabezpieczyć wystarczającej ilości środków finansowych. Zwrócili się więc do Fundacji „Krwinka”.

W tym roku mieszkańcy Piotrkowa dali wyraz swojej szczodrości przekazując rekordową sumę na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wierzymy, że również w przypadku Patryka otworzą swoje serca i pomogą temu dzielnemu chłopakowi wrócić do zdrowia. W ten sposób można zatrzymać cierpienie dziecka.

Dlatego serdecznie prosimy o przekazywanie darowizn na konto Fundacji „Krwinka” z dopiskiem na przelewie: „dla Patryka Wysmyka”. Bank PKO BP Nr konta 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262.

Prz rozliczeniu rocznym pamiętajmy o przekazaniu 1% podatku na nr KRS 0000 165702 z dopiskiem „dla Patryka Wysmyka”.

Za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. – Albert Einstein

→ (mb)

10.03.2016

Fundacja „Krwinka” > http://www.krwinka.org/

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.