Jasnowidz Kwaśniewski

Gospodarze programów radiowych i telewizyjnych nie przestają zapraszać do siebie wielokrotnie zdyskredytowanych osobników, którzy obecnie kreowani są na wyrocznie od polityki wewnętrznej i zagranicznej.

Pisałem o tym szerzej pod koniec zeszłego roku w artykule „Eksperci”. Aktualnie ten przykry proceder jest nadal kontynuowany, a w moim odczuciu, przybiera nawet na sile. Nie potrafię zrozumieć, czemu ma służyć wczorajsza rozmowa Konrada Piaseckiego z Kwaśniewskim? Czyżby w kraju brakowało ludzi, którzy potrafią odnieść się do aktualnej rzeczywistości? Tego typu indywiduum omija się szerokim łukiem, nie mówiąc już o podawaniu ręki.

Mimo to dziennikarz pyta, a trzeźwo myślący prorok odpowiada:

Myślę, że w 2020 roku prezydentem będzie Robert Biedroń. Po okresie konserwatyzmu i prezydenta, który jest bardzo na prawo, przyjdzie pora na prezydenta, który będzie bardziej liberalny (…). Następny prezydent Polski to będzie człowiek z pokolenia internetowego dzieci sieci (…) Bronisław Komorowski przegrał m.in. dlatego, że nie zauważył fenomenu młodych ludzi, którzy czytają Twittery i Facebooki.

Cały wywiad jest dostępny > tu.

→ (mb)

11.03.2016

• foto: screen / youtube.com

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.