Chojniak w Budapeszcie

19 marca 2016 r. prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Chojniak odebrał z rąk burmistrza Budapesztu Istvána Tarlósa flagę przyjaźni polsko-węgierskiej.

Uroczystość miała miejsce podczas odbywającego się w stolicy Węgier Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, w której uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda wraz z żoną Agatą. Zarówno polskie jak i węgierskie media praktycznie nie dostrzegły tego wydarzenia. 17 marca na stronie „budapest.hu” ukazała się krótka notatka o planowanym przekazaniu Krzysztof Chojniaknak flagi przyjaźni.

W relacji z wizyty PAD na Węgrzech pt. „Polacy i Węgrzy zachowali dobre wartości” zamieszczonej na stronie „prezydent.pl” nazwisko Chojniaka nie pojawiło się wcale.

Chojniak Budapeszt 2
Chojniak w Budapeszcie: ciasny, wiekowy garnitur, tragiczny krawat, znoszone buty.

Naszą uwagę zwrócił strój prezydenta Piotrkowa, który w ostatnim czasie wyraźnie przytył. W Budapeszcie wystąpił w wiekowym, niebieskim garniturze. Jego górna część była zbyt ciasna, dlatego zapinał marynarkę tylko na jeden guzik. Do tego dobrał białą koszulę, wyjątkowo szpetny krawat w geometryczne wzory oraz znoszone, czarne półbuty. Warto obejrzeć zamieszczone poniżej video.

Krawaty dla mężczyzn zwykle wybierają kobiety, jeśli tak było i w tym przypadku, to współczujemy, ponieważ ślubna Chojniaka – Katarzyna jest osobą o dość osobliwym guście, o czym świadczy choćby fotografia z 25 stycznia 2013 r., gdy piotrkowska crême de la crême spotkała się na toaście kończącym noworoczny koncert w MOK. Pani Chojniakowa zadała szyku wkładając na siebie sukienkę z dzianiny, czarne kozaczki, figlarną torebkę na pasku i gustowną, drewnianą biżuterię

Chojniak Budapeszt koncert 2013
Katarzyna Chojniak druga od lewej. Foto: archiwum.

Według oświadczenia majątkowego złożonego w dniu 1.12.2014 r. Chojniak posiadał na koncie 366 tys PLN w gotówce. Miesięcznie zarabia ponad 12 tys. PLN, ale znany jest ze swego skąpstwa. Dlatego „Gazeta Trybunalska” jest gotowa ogłosić publiczną zbiórkę pieniędzy na nowe ubrania dla Chojniaka, aby wychodząc poza budynek urzędu miejskiego nie przynosił wstydu miastu i jego mieszkańcom.

→ (mb)

22.03.2016

• foto: youtube.com, archiwum

• źródło video: Közéleti Gazdasági Krónika Videómagazin, Węgry

 

 

 

0
0

4 myśli na temat “Chojniak w Budapeszcie

 • 23/03/2016 o 19:19
  Permalink

  Niestety brzuszek się nie dopinał, a te oczka podpuchnięte jak po ostrym kacu… Kompromitacja!

  1

  0
  Odpowiedz
 • 22/03/2016 o 21:07
  Permalink

  Czasami na tym portalu można znaleźć głupoty, ale to akurat dość mocno celne spostrzeżenie – rzeczywiście garnitur wyglądał jak na młodszym bracie. Brzuszek wyraźnie zaokrąglony:)

  1

  0
  Odpowiedz
 • 22/03/2016 o 17:54
  Permalink

  Ja rozumiem „dziennikarstwo”… Ja rozumiem opozycja… Ale to jest paszkwil. I odnosi odwrotny do zalozonego skutek. Nawet pudel ma wyzszy poziom.

  0

  1
  Odpowiedz
  • 22/03/2016 o 19:19
   Permalink

   Ciekawe jaki bedzie ten odwrotny skutek? Ze Chojniak sie uprze i bedzie pomykal w tym gajerku jeszcze 20 lat ? 🙂

   1

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.