Żona prezydenta Unii Europejskiej kupuje kartofle

Prości ludzie mimo gromadzenia dóbr i otaczania się drogimi przedmiotami nigdy nie będą potrafili wykorzenić dziedziczonych nawyków i przyzwyczajeń.

Niedawno pisaliśmy o polskiej elicie bawiącej się na balu dziennikarzy, dziś za sprawą niezawodnego portalu „pudelek.pl” mamy okazję przyjrzeć się Małgorzacie Tusk z zawodu gospodyni domowej – małżonce Donalda Tuska, przewodniczącego Rady Europejskiej, a wcześniej premiera RP – robiącej zakupy w dyskoncie spożywczym niemieckiej marki Lidl.

Malgorzata Tusk foto pudelek-pl 01
Małgorzata Tusk z kartoflami. Foto: pudelek.pl

Widzieliśmy niejedno i naprawdę trudno jest nas zaskoczyć, ale Małgorzacie Tusk udała się ta trudna sztuka. Pamiętamy siermiężne lata 90., gdy mercedesami klasy S wożono kiełbasę na ruszt, co świetnie pokazał reżyser Pasikowski w filmie „Psy 2”, pamiętamy właściciela knajpy, który luzem, w bagażniku jaguara S type dostarczał do lokalu warzywa i mrożone kurczaki, pamiętamy wreszcie nieżyjącego już biznesmena, posiadacza dużego, jak na lokalne warunki zakładu produkcyjnego, który ekskluzywnym audi A8 przewoził wódkę w skrzynkach na wesele córki.

Różnica pomiędzy tymi ludźmi, a żoną prezydenta Unii Europejskiej choć drobna jest zauważalna – ich współmałżonki nie zajmowały tak poważnych i eksponowanych stanowisk, a co za tym idzie nie musieli dbać o swój wizerunek tak, jak powinna robić to Małgorzata Tusk.

Rozumiemy, że pani Tuskowa lubi co rano wsiąść do swojego nowego lexusa i sprawdzić promocje w marketach, a jej europejski mąż w ramach odreagowania zawodowego stresu umyje okna w mieszkaniu lub zamiecie podwórko, ale normalnie taki czynności wykonuje gosposia, ogrodnik, albo ochroniarz.

Tymczasem córka Tusków – Katarzyna – niedawno wydała swą debiutancką książkę pt. „Elementarz stylu”.

→ (mb)

11.02.2016

• foto: pudelek.pl

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.