II Wystawa Klocków Lego w Warszawie

Jeszcze do 28 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie można wziąć udział w II edycji Wystawy Kloców Lego.

Na powierzchni około 3000 m2 rozmieszczono ekspozycje, wykonane w całości z popularnych klocków. Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły niejednego przyprawi o zawrót głowy. Wśród eksponatów możemy znaleźć makietę Pałacu Kultury i Nauki, Dworca Centralnego, rzut mapy politycznej Europy, ale także miniaturę Titanica, samolotu prezydenckiego Air Force One, czy figury Roberta Lewandowskiego.

Nowością w tegorocznej edycji jest „Fun Park Lego”, w którym dzieciaki mogą same zbudować coś z klocków Lego, Lego Duplo, zagrać w grę komputerową, czy zrobić sobie zdjęcie z Lego Lwem. Ponadto organizatorzy pokusili się o stworzenie Kina Edukacyjnego, gdzie wyświetlane są krótkie filmy pełne ciekawostek przyrodniczych, świata techniki i nauki oczywiście w połączeniu ze światem Lego.

Nasza rodzina, a zwłaszcza milusińscy, nie mogli przepuścić okazji zobaczenia świata Lego. Koszt biletów jest adekwatny do ogromu atrakcji i tak koszt biletu rodzinnego (2+2) wynosi 23zł/os. Co w przeliczeniu na wyjście do multipleksu na bajkę, którą za chwilę można nabyć na DVD, jest porównywalny, a wrażenia i wspomnienia są o wiele większe.

Polecam z całą odpowiedzialnością. Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: > http://www.wystawaklockow.pl/, a kilkanaście zdjęć w > albumie.

→ Karolina Filarczyk

10.02.2016

• foto: Karolina Filarczyk

Karolina Filarczyk (ur. 1984 r. w Łodzi) – specjalistka ds. turystyki, interesuje się turystyką krajoznawczą (Polska), historią kina, muzyką rockową. Największe osiągnięcie: dwóch wspaniałych synów. Jest stałym współpracownikiem „Gazety Trybunalskiej”.

Więcej tekstów Karoliny jest > tutaj.

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.