Beata Kempa czyli jak zrobić ludzi w trąbę?

„Kłamczucha, oszukaniec” – piszą o minister Beacie Kempie (50) mieszkańcy Sycowa na forach internetowych.

W Sycowie, skąd pochodzi Kempa, jest szpital, który chyli się ku upadkowi. Z braku środków zostały zlikwidowane wszystkie oddziały oprócz wewnętrznego, który dysponuje 30 łóżkami. W 2015 r., tuż przed wyborami do sejmu, Kempa zorganizowała konferencję prasową i zapewniła mieszkańców, że będzie walczyć o palcówkę. Sycowianie jej uwierzyli.

– Pani Beatka nie dotrzymała słowa. Ludzie poczuli się oszukani, bo powtarzała kłamstwo za kłamstwem. Głosowali na nią, bo obiecała im szpital. I teraz żałują – mówi Beata Samulska. W mieście panuje atmosfera wielkiego rozczarowania i zawodu. Mieszkańcy nawet nie chcą na ten temat rozmawiać. Od paru osób słyszę tylko komentarze w rodzaju: „Obiecanki cacanki. Szkoda gadać”.

– Ludzie mówią, że naprawdę mogłaby się bardziej postarać. Uwierzyliśmy, że uratuje nasz szpital, że jak jest bliżej władzy to więcej może. Nie wyszło – powiedział nam jeden z nich.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule Katarzyny Zuchowicz „Minister Kempa z Sycowa. „Beatka nas oszukała. Rozczarowała nas bardzo i zawiodła”. Polecam. Materiał pokazuje amoralność Beaty Kempy

→ (mb)

1.02.2016

• foto: screen

 

 

0
0

2 myśli na temat “Beata Kempa czyli jak zrobić ludzi w trąbę?

 • 09/01/2017 o 11:52
  Permalink

  Dziwi mnie to że ludzie są tak naiwni aby dostać się do koryta,to obiecuje się złote góry,wyjątek że ktoś dotrzymóje słowa.

  0

  1
  Odpowiedz
 • 01/02/2016 o 21:29
  Permalink

  Cyt.:
  „W 2015 r., tuż przed wyborami do sejmu, Kempa zorganizowała konferencję prasową i zapewniła mieszkańców, że będzie walczyć o palcówkę.”
  Walka o palcówkę?
  Kto komu jej broni?

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.