Adrian Zandberg 13 lutego w Piotrkowie

Adrian Zandberg, młody, charyzmatyczny polityk partii Razem, zwycięzca wyborczej debaty telewizyjnej w sobotę 13 lutego odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje.
Adrian Zandberg2
Kliknij, aby powiększyć.

Adrian Zandberg – historyk, programista i działacz lewicy – zasłynął występem podczas debaty telewizyjnej przed wyborami parlamentarnymi w 2015 r. Nieznany do tej pory polityk w opinii dziennikarzy i widzów zdeklasował konkurentów i był zwycięzcą przedwyborczego pojedynku. Przełożyło się to na wynik wyborczy ugrupowania, które było o włos  od dostania się do sejmu. Podczas spotkania Adrian Zandberg opowie o programie swojej partii.

Partia Razem powstała w maju 2015 r. Założyliśmy RAZEM, bo mamy dość. Mamy dość śmieciowej pracy i kredytów na 30 lat. Mamy dość przywilejów podatkowych dla wielkich korporacji i banków. Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie – piszą o sobie działacze ugrupowania. Razem chce m.in. budowy tanich mieszkań finansowanych przez państwo, likwidacji umów śmieciowych i większych pieniędzy na rozwój małych miejscowości.

Adrian Zandberg porozmawia z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego w sobotę 13 lutego o godz. 18 w małej auli Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Słonecznej 1.

Serdecznie zapraszamy.

→ (rp)

5.02.2016

• foto: mat. prasowe Razem

0
0

Jedna myśl na temat “Adrian Zandberg 13 lutego w Piotrkowie

 • 08/02/2016 o 17:15
  Permalink

  I bardzo dobrze. Nie zgadzam się z nim we wszystkim, ale facet bardzo mądrze gada!

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.