Trochę zabawnej, świątecznej rozrywki

Serwis „brightside.me” to jedno z najbardziej pozytywnych i sympatycznych miejsc w internecie, które umacnia wiarę w człowieczeństwo.

Nie ma tu polityki, wojen, katastrof, konfliktów, przemocy, samobójstw, wypadków, przestępstw, relacji z pielgrzymek i rozmów z zamachowcami. Portal charakteryzują trzy słowa: Inspiration. Creativity. Wonder., co w tłumaczeniu na język polski oznacza ni mniej ni więcej: Inspirację. Pomysłowość. Ciekawość.

Popularność „Jasnej strony” przekłada się na ilość odsłon i polubień na fb – która w tej chwili wynosi blisko 3,6 mln.

OK. Tyle tytułem wstępu, teraz konkrety. Czym różnią się mężczyźni od kobiet? I czy rzeczywiście pochodzimy z tej samej planety? Warto obejrzeć kilka rysunkowych przykładów, jak to naprawdę jest między nami, a kobitkami: > http://brightside.me/article/men-women-we-are-so-different-64555/.

A jeśli macie ochotę na historyczny test, gdzie trzeba odgadnąć nazwiska znanych postaci z przeszłości kliknijcie na link: > http://brightside.me/article/test-how-many-historical-figures-can-you-name-63455/.

Jak powstają wielkie przeboje kinowe, jak ogromna jest siła postprodukcji filmowej, czym różni się gra w epickich dziełach z gatunku fantasy od pracy na typowym planie? Odpowiedź znajduje się na kilkunastu obrazkach: > http://brightside.me/article/17-favorite-movies-before-and-after-visual-effects-64705/.

Jest też coś dla fanów „Gwiezdnych wojen”, spójrzcie jak na przestrzeni lat zmienili się aktorzy grający w kosmicznej sadze: > http://brightside.me/article/our-favourite-actors-from-star-wars-then-and-now-60605/.

Miłego oglądania jasnej strony życia.

→ (mb)

26.12.2015

• rys. Jean Jullien

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.