Szpital przy Rakowskiej – za dużo by umrzeć

szpital_03
Kliknij, aby powiększyć.
Wyniki rankingu najlepszych placówek szpitalnych, w którym Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie zajął 51. miejsce w kraju i 4. w województwie, zbiegły się z pobytem w nim pacjentki X.

Kobieta, pracująca i mieszkająca w Warszawie, miała niedawno wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła na oddział chirurgiczny piotrkowskiej lecznicy. O tym fakcie, za pomocą facebooka, poinformowała swoich znajomych, zamieszczając przy okazji zdjęcia i komentarze dotyczące warunków pobytu w placówce.

„Lunch” gorszy od najgorszych przekąsek na konferencjach, porcje jak dla kota, ale nie ma się co dziwić bo i tak wszyscy oddają. personel mówi, że w więzieniach mają lepsze. za to korytarz to prawdziwa rewia mody – na takie zestawy piżamowe nie wpadliby ani Zień ani Paprocki&Brzozowski czy sama Gosia Baczyńska. Dodatkowo brak papieru w WC i mydła w dozownikach, zapchane umywalki a ciepła woda leci pod prysznicem po 5 minutach – napisała w pierwszej relacji.

szpital_00
Kliknij, aby powiększyć.

Rzeczywiście, patrząc na te apetyczne posiłki, aż ślinka cieknie. W przypadku grubasków kilkunastodniowy pobyt w szpitalu prawdopodobnie zdziałałby więcej niż niejedna dieta cud.

→ (mb)

22.12.2015

• foto: screeny z facebook.com
• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

 

 

 

 

 

1
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.