Pencina w obozie władzy

Wstrząs, zaskoczenie, niedowierzanie – tymi słowami mieszkańcy Piotrkowa podsumowują decyzję radnego Ludomira Penciny (PO) o przejściu do koalicji rządzącej w piotrkowskiej Radzie Miasta.

Po niedawnej rezygnacji dyrektora szpitala, radnego Marka Konieczko ze współpracy z koalicją składającą się z członków lokalnego ugrupowania „Razem dla Piotrkowa”, któremu przewodniczy obecny prezydent miasta Chojniak oraz niedobitków Sojuszu Lewicy Demokratycznej, jego miejsce zajął Ludomir Michał Pencina, aktywny działacz Platformy Obywatelskiej, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w Piotrkowie.

Z naszych informacji wynika, że Pencina nie złożył legitymacji partyjnej, co jest tym bardziej dziwne. O swoich planach nie poinformował współpracowników, jego decyzja wydaje się być autonomiczna. Czy w tej sytuacji jeszcze sens, aby Pencina firmował własnym nazwiskiem lokalne struktury PO?

→ (mb)

14.12.2015

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

1
0

3 myśli na temat “Pencina w obozie władzy

 • 16/12/2015 o 10:39
  Permalink

  A czy ktoś pamięta, że ten towarzysz miał ambicje zostać prezydentem Piotrkowa??? Pamiętacie jego „błyskotliwą” kampanię wyborczą??? A może ktoś pamięta, jak ten bohater lokalnej Platformy kandydował do parlamentu europejskiego?? Kompromitacja dla Platformy i poseł Radziszewskiej, że nie miała nikogo lepszego tylko taką miernotę i wazeliniarza.

  1

  0
  Odpowiedz
 • 15/12/2015 o 22:16
  Permalink

  Ten pan zawsze wzbudzał we mnie brak zaufania.

  1

  0
  Odpowiedz
 • 14/12/2015 o 16:24
  Permalink

  Przecież to naczelny wazeliniarz w mieście i okolicy!

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.