Pencina obrońcą demokracji

Wczoraj w eleganckich wnętrzach „Klubu Spadkobierców” przy Piotrkowskiej 77 w Łodzi odbyło się spotkanie wigilijne regionalnego klubu Platformy Obywatelskiej.

Wśród partyjnych działaczy obecnych na uroczystości znaleźli się: reprezentujący centralne władze Grzegorz Schetyna, posłowie Ziemi Łódzkiej, a także przedstawiciele lokalnych struktur ugrupowania. Piotrków reprezentowały cztery osoby: Małgorzata Pingot, Magdalena Szejna, Marlena Wężyk-Głowacka i Ludimir Pencina.

Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

Na facebokowych profilach aktywistek pojawiły się fotografie z wczorajszego wydarzenia. Szczególnie jedno zdjęcie przykuło naszą uwagę i wcale nie dlatego, że u góry ramki, w której pozują, znajduje się napis „młodzi demokraci”, gdyż jak wiadomo młodość wcale nie musi być skorelowana z wiekiem, co szczególnie dotyczy pań.

Bardziej spodobał się nam podpis „#Obronimy demokrację” w zestawieniu z postacią Peciny, bohatera niedawnego politycznego skandalu, z którym dość brutalnie obszedł się Paweł Larecki w felietonie „Lojalność? To anachronizm!”.

Stąd prośba, aby pan Ludomir najpierw zadbał o swój publiczny wizerunek, a dopiero później bronił demokracji, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że przy jego udziale rozsypie się ona jak domek z kart.

→ (mb)

21.12.2015

• foto: facebook.com

 

 

0
0

Jedna myśl na temat “Pencina obrońcą demokracji

 • 21/12/2015 o 21:53
  Permalink

  Jak one nie wstydzą się przy nim stać? On wyglada jakby na kacu przylazł do lekarza po zwolnienie.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.