Kabareciarz Chojniak

Odkąd prezydent Piotrkowa Chojniak przeprosił się z Tomaszem Stachaczykiem szefem Radia Strefa FM, regularnie bywa w rozgłośni, gdzie prezentuje swoje mądrości i sukcesy, jakie nieustannie odnosi na polu administrowania miastem.

We wczorajszej audycji „O tym się mówi” Chojniak wypowiadał się na temat budżetu miasta na rok 2016. Pomimo faktu, że miasto jest ustawicznie zadłużane, bo brakuje pieniędzy na rozpasaną konsumpcję, o czym pisaliśmy w tekstach „Chojniak zadłuża miasto”, „Kolejna pożyczka”, „Miejskie długi”, samozadowolenie Chojniaka nadal utrzymuje się na wysokim poziomie.

Budżet przede wszystkim jest optymalny, na miarę możliwości. Nie ma wątpliwości, że to dobry budżet, taki który łączy z jednej strony różne potrzeby w mieście, z drugiej strony możliwości finansowe – stwierdził filozoficznie prezydent Piotrkowa.

Planowana na 2016 r 20-milionowa dziura finansowa, która najprawdopodobniej zostanie zwiększona oraz 100-milionowe zadłużenie magistratu nie stanowią dla Chojniaka problemu, ponieważ „wskaźniki” mówią, że Piotrków można zadłużać dalej. Niektóre z wypowiedzi byłego nauczyciela mogłyby posłużyć do stworzenia skeczu kabaretowego, tylko publiczność powinna zostać wcześniej powiadomiona czy ma śmiać się, czy płakać?

Prowadząca rozmowę Beata Stachaczyk świadomie unika zadawania swojemu rozmówcy niewygodnych pytań, z czego jeszcze do niedawna słynęła, a swoją rolę ogranicza do potakiwania Chojniakowi, czym przestaje się różnić od baronowej wazeliniarstwa i klakierki, naczelnej urzędniczej TV Piotrków – E. Jarszak.

Cały wywiad dostępny jest pod adresem: > https://www.youtube.com/watch?v=60NL17g86wg.

→ (mb)

17.12.2015

• grafika: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

1
0

3 myśli na temat “Kabareciarz Chojniak

 • 18/12/2015 o 19:06
  Permalink

  Krzysiek jeszcze nie wie, że już jest ustrzelony ze stanowiska. Nie pomoże żaden coach sprowadzony jak to było w okresie burzy referendalnej. Jego najbliżsi współpracownicy już o tym wiedzą, ale jeszcze trzymają go w nadziei na kolejną kadencję, żeby nie wyżywał się na nich. Wypną się na niego podczas kampanii. Biedny miś ten Krzyś. Na dno pójdą z nim koalicjanci przez własną głupotę.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 17/12/2015 o 15:19
  Permalink

  Radio Strefa FM jak telewizja reżimowa. Amatorszczyzna dziennikarska i tyle

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.