Park po rewitalizacji

Jedyną atrakcją „pikniku” zorganizowanego przy okazji prezentacji odnowionego, miejskiego parku wcale nie było to, co zapowiadali organizatorzy, nachalnie promując imprezę w lokalnym radiu, co i tak nie zachęciło piotrkowian do obecności podczas kolejnej szopki wymyślonej przez piotrkowski magistrat.

Jedyną atrakcją tego spędu urzędników, radnych, szefów i pracowników jednostek podległych urzędowi miejskiemu – była obecność Katarzyny Chojniak, której w ten słoneczny i wietrzny dzień udało się wykrzesać na twarzy kilka bladych uśmiechów.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu żona prezydenta Piotrkowa została zwolniona z pracy w banku PKO. Oficjalnym powodem tej decyzji była reorganizacja placówki. Zaraz po tym, zatrudniony w urzędzie mąż dyrektor piotrkowskiego oddziału banku – Jerzy Hartman także stracił posadę, co oczywiście uznaliśmy za zbieg okoliczności, wbrew opiniom wielu osób, które jednoznacznie twierdziły, że to mało wyrafinowana zemsta prezydenta Piotrkowa.

Był to jedyny znany nam przypadek wyrzucenia z pracy żony najwyższego rangą miejskiego urzędnika, co musiało mocno zaboleć nie tylko samą zainteresowaną, ale przede wszystkim jej męża mgr inż Krzysztofa Chojniaka z zawodu nauczyciela. Z pewnością efektem tego upokorzenia było unikanie przez K. Chojniakową bywania na uroczystościach miejskich.

Do redakcji docierały niepokojące informacje, że żona prezydenta cierpi na depresję, a relacje między małżonkami stały się bardzo chłodne. To akurat wydało się nam bardzo prawdopodobne, bo nigdy nie dostrzegliśmy żadnych czułych gestów ze strony Chojniaka skierowanych wobec najbliższej osoby. Podczas publicznych wystąpień często wyglądali i zachowywali się tak, jakby byli sobie zupełnie obcy.

Park_06
Zadowolony i wypoczęty Brylski.

Przy okazji dzisiejszego spotkania szczęśliwych ludzi, udało się nam zamienić kilka słów z Bronisławem Brylskim (SLD) – wiceprzewodniczącym Rady Miasta, który zapewnił nas, że zmniejszenie zaczerwienienia i opuchlizny na jego twarzy nie jest wynikiem pobytu na odwyku.

→ (mb)

8.11.2015

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

3
0

3 myśli na temat “Park po rewitalizacji

 • 11/11/2015 o 12:13
  Permalink

  Jak Pan by się czuł, gdyby ktoś napisał o pana życiu prywatnym???????

  0

  4
  Odpowiedz
 • 09/11/2015 o 16:17
  Permalink

  Ciekawe informacje…..i zabawne zachowania

  2

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.