Żona posła

Nazywa się Joanna Krochmalska i jest żoną nowo wybranego parlamentarzysty Piotra Marca z zawodu muzyka młodzieżowego i biznesmena, ukrywającego się pod pseudonimami: „Liroy”, „Scyzoryk”, „Szaka-L”, „041”, „Kingpin”, „Grand Papa Rapaz”.

Demokracja = tolerancja. Więc jesteśmy jak najbardziej tolerancyjni, tym bardziej, że po cichu liczymy, że „Scyzoryk” zostanie wicemarszałkiem Sejmu i wraz z małżonką będzie przyjmował oficjalne delegacje parlamentarzystów z innych krajów oraz aktywnie uczestniczył w krajowym życiu politycznym.

Wydawcy kolorowych pism już ostrzą sobie pazurki, bo z góry wiadomo, że poseł Marzec i jego ślubna będą najgorętszą polską parą. Opatrzeni do granic wytrzymałości komunistyczni arystokraci Jolanta, Aleksander i Aleksandra Kwaśniewscy będą musieli ustąpić miejsca Krochmalskiej i „Grand Papie Rapazowi”, bo przy nich mają osobowość ręcznika hotelowego.

Joanna Krochmalska ma duże doświadczenie sceniczne, gdyż występowała w TVN-owskim programie erotycznym pod nazwą „Red light”, gdzie jej głównym zajęciem było mydlenie nagich artystek erotycznych.

Piotr Marzec ma 44 lata, do sejmu trafił z kieleckiej listy ugrupowania Kukiz ’15, uzyskując 22 tys. głosów poparcia. Uczęszczał do technikum budowlanego, w młodości trafił do poprawczaka, jego ojciec był alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną. Największym talentem „SzakaLa” jest to, że potrafi przeklinać i układać rymowane teksty. Nie możemy więc doczekać się jego wystąpień na posiedzeniach plenarnych.

Warto zobaczyć: Marzec i Krochmalska, teledysk Marca nie emitowany w TV.

→ (mb)

28.10.2015

• foto: archiwum internetu

 

1
0

2 myśli na temat “Żona posła

 • 31/10/2015 o 08:28
  Permalink

  To, że ojciec alkoholik to chyba niepotrzebne i ociera się o pospolite plotkarsywo, od kiedy to odpowiadamy za winy naszych rodziców.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 28/10/2015 o 13:00
  Permalink

  No to ‚laska marszałkowska’ będzie mieć ciekawą konkurencję :))))

  0

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.