Zbigniew Stonoga: będzie PiS was dymał tak, jak was Platforma nie dymała

Największym przegranym tegorocznych wyborów parlamentarnych okazał się Zbigniew Stonoga i jego Stonoga Partia Polska.

Zbigniew Stonoga, to polski biznesmen i działacz społeczny, który w internecie ujawnił akta dotyczących śledztwa w sprawie afery podsłuchowej i w ten sposób doprowadził do poważnego kryzysu rządowego, co poskutkowało usunięciem ze stanowisk ministrów: Bartosza Arłukowicza, Andrzeja Biernata i Włodzimierza Karpińskiego, a także Jacka Rostowskiego – szefa doradców premier Ewy Kopacz, koordynatora służb specjalnych Jacka Cichockiego oraz marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego.

KKW zarejestrowano w 19 na 41 okręgów wyborczych. Elektorat Stonogi skupiony był głównie wokół jego facebookowego profilu, który na tę chwilę posiada blisko 397 tys. polubień. Jeśli przyjąć czysto teoretycznie, że jeden fan przekonałby do głosowania swoją dziewczynę, chłopaka, koleżankę, kolegę czy kogoś z rodziny, partia mogła liczyć na blisko 800 tys. głosów.

Tymczasem działalność Stonogi nie przełożyła się na sukces wyborczy. Wg oficjalnych danych przedstawionych przez PKW na jego partię głosowało 42 731 osób, co stanowi 0,28 % wszystkich oddanych głosów. Dziś po południu sfrustrowany i pijany Stonoga wygłosił „orędzie do narodu”, w którym rynsztokowym językiem przedstawił najbliższą przyszłość kraju i jego obywateli, a także w sposób niezwykle wulgarny wyraził swoje rozczarowanie wynikami wyborów.

„Gazeta Trybunalska” publikuje bez żadnych ingerencji całą wypowiedź Z. Stonogi, bo pomimo tego, że jest ona przykra i ordynarna jest świadectwem zamieszania politycznego, które kreują rozmaite siły niekoniecznie sprzyjające interesowi państwa.

 

→ (mb)

26.10.2015

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

Czytaj także: > Zbigniew Stonoga, Polska

 

 

0
0

4 myśli na temat “Zbigniew Stonoga: będzie PiS was dymał tak, jak was Platforma nie dymała

 • 30/05/2016 o 02:44
  Permalink

  Popieram Pana Zbyszka, przyczynił się do wywalenia kilku ćwoków z PO , a niestety tak jak powiada Korwin większość jest głupia i nadal głosują na „bandę czworga” po to żeby było im gorzej , precz z demokracją.
  Panie Zbigniewie nie poddawaj się Pan, przy następnych wyborach będziemy większością za Panem a nie za frajerami.

  0

  1
  Odpowiedz
 • 17/03/2016 o 11:22
  Permalink

  Straszny cham, ale już powoli widać, że miał rację. Zwiększanie liczby urzędników, drenowanie budżetu na program 500+, z którego nie będzie wykluczona niepracująca patologia (a wręcz przeciwnie, będzie uprzywilejowana, bo uzyska pieniądze również na pierwsze dziecko, plus dodatki które otrzymują obecnie). Opłata audiowizualna w wysokości 15 złotych co miesiąc. Podatek handlowy, przywiązanie rolników do ziemi.

  Myślałem, że facet przesadza i PiS nie będzie realizował swoich durnych pomysłów, ale okazuje się że to tych mądrych i potrzebnych nie realizuje (kwota wolna chociażby), a najgłupsze jak najbardziej.

  0

  1
  Odpowiedz
 • 03/01/2016 o 23:07
  Permalink

  święte słowa i co mamy już 3stycznia 2016 rok i co robi PIS dyma nas polske jak się da a pan duda to kolejna marionetka a nie prezydent
  gdzie polski naród ma oczy żal mi was rodacy
  ja to już dawno na emigracji jestem od 10 lat nawet już mam podwójne obywatelstwo na co mi być polakiem w polska to stado murzynów tak nas traktuje państwo polskie

  0

  2
  Odpowiedz
 • 08/11/2015 o 09:32
  Permalink

  co czlowiek o tak niskim poziomie chcialby robic – co za jezyk a za obraze polakow I polskosci nalezalo by mu sie faktycznie obicie Mordy!!!!!!!

  1

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.