Karma Włodarczyka

Nieszczęście dotknęło Zbigniewa Włodarczyka dyrektora podstawówki nr 8, pupila prezydenta Chojniaka, kojarzonego głównie z aferą internetową sprzed 10 lat, w której jego komputer brał czynny udział, aktualnie kandydata na posła z listy P. Kukiza.

Kilka dni temu, pod osłoną nocy, ktoś uszkodził jedenaście bannerów wyborczych z wizerunkiem Włodarczyka. O tym zdarzeniu, za pomocą facebooka, poinformował sam zainteresowany pisząc:

W nocy z 1 na 2 października zniszczono i pozrywano moje banery wyborcze. Nie obwiniam nikogo, ale jednocześnie nie wykluczam aktu wandalizmu ze strony moich dotychczasowych oponentów. Utwierdza mnie to w przekonaniu, iż nie wszyscy potrafią rywalizować w cywilizowany sposób. Pomodlę się za złoczyńców. Pozdrawiam „niszczycieli”.

Nie wiemy, jaka była treść modlitwy Włodarczyka, możemy się tylko domyślać czego życzył złoczyńcy. Przewidując jednak jej nieskuteczność, na wszelki wypadek zgłosił przestępstwo w komendzie policji.

Nauczyciel jest przekonany, że za aktem wandalizmu stoi któryś z jego przeciwników politycznych, podczas gdy my uważamy, że tego bezprawnego działania mógł dopuścić się lokalny esteta, któremu wygląd Włodarczyka nie przypadł do gustu.

→ (mb)

7.10.2015

• foto: facebook.com

• czytaj także: > „Munik, Fuzowski, Kowalczyk i Włodarczyk”

 

 

2
0

2 myśli na temat “Karma Włodarczyka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.