XII Mixer Regionalny w Łodzi

Tradycyjnie przed rozpoczęciem kolejnego Mixera Regionalnego marszałek Witold Stępień zaprosił do Filharmonii Łódzkiej prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, parlamentarzystów, szefów jednostek wojewódzkich, organizatorów i pozostałe osoby, które przyczyniły się do realizacji tegorocznego Mixera.

Spotkanie zakończyło się półtorej godziny temu, odnotowano obecność ponad 200 osób. Z Piotrkowa Trybunalskiego nie pojawił się nikt. Władze miejskie nie są zainteresowane udziałem w imprezach wojewódzkich i na każdym kroku potwierdzają lekceważący stosunek do urzędu marszałkowskiego. Zakompleksiony i nieudolny prezydent Chojniak i równie niedojrzały politycznie przewodniczący Błaszczyński, cała swoją uwagę skupiają nie na rozwoju miasta, nie na zawiązywaniu przyjacielskich stosunków z władzami województwa i kraju, lecz na swoich małych, trywialnych, wewnętrznych wojenkach i lipnych, prowincjonalnych imprezkach, najchętniej z udziałem kleru.

Tegoroczny Mixer zlokalizowany został głównie na ul. Piotrkowskiej, potrwa dwa dni. Oczywiście nie zabraknie na nim „Gazety Trybunalskiej”, tym bardziej, że dziś przed wieczorem na pasażu Schillera odbędą się trzy interesujące koncerty muzyczne. Program obchodów święta województwa łódzkiego dostępny jest pod adresem: http://mixer.lodzkie.pl/program.

Relacja z X Mixera znajduje się na facebookowej stronie GP.

Czytelników „Gazety” serdecznie zapraszam do Łodzi. Jak mówił klasyk: „Oj, będzie się działo”.

→ (mb)

5.09.2015

• foto: materiały organizatora

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.