Walne w „Pałacyku”

W sobotę, 19 września w Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze jego członków.

Dotychczasowy prezes zarządu Piotr Lewicz po 12 latach złożył rezygnację z pełnionej funkcji, którą po udzieleniu absolutorium przez Komisję Rewizyjną przyjęli zebrani członkowie Stowarzyszenia.

Dotychczasowy prezes podziękował wszystkim za współpracę. Szczególne podziękowania skierował do v-ce prezesa Ryszarda Borycy, któremu dziękował za 9 lat współpracy. Gorące podziękowania prezes skierował też na ręce Bożeny Kalinowskiej, której dziękował za  12 lat współpracy na stanowisku sekretarza zarządu.

Następnie głos zabrała Bożena Kalinowska, która ze wzruszeniem dziękowała za lata wspólnie spędzone w Zarządzie Stowarzyszenia, życzyła dalszych lat w trzeźwości i sukcesów w życiu osobistym dla członków odchodzącego Zarządu.

W punkcie dotyczącym wyboru nowych władz Piotr Lewicz jako kandydata na nowego prezesa zgłosił Mirosława Świecha, który w głosowaniu członków Stowarzyszenia uzyskał wymagane poparcie.

Nowo wybrany prezes, korzystając z uprawnień jakie daje statut, zgłosił 3 kandydatury na pozostałych członków zarządu, które po głosowaniu uzyskały poparcie uczestników walnego zebrania.

Podczas dalszych obrad wybrano skład Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.

W końcowej części obrad na wniosek nowo wybranego prezesa przyznano tytuł Honorowego Prezesa Stowarzyszenia dla Piotra Lewicza, który ze Stowarzyszeniem związany jest od prawie 25 lat czyli od początku jego istnienia.

W czwartek 24. września 2015 podczas pierwszego posiedzenia nowego zarządu zostały przydzielone funkcje i zakresy obowiązków dla nowo wybranych  członków zarządu SWPA „Pałacyk”

I tak:

 • prezesem zarządu z wyboru został Mirosław Świech
 • v-ce prezesem zarządu ds. uzależnionych została Bożena Nowak
 • v-ce prezesem zarządu ds. współuzależnionych została Anna Misztela
 • sekretarzem zarządu została Anna Kołodziejczyk

Odchodzącemu zarządowi dziękujemy za dotychczasową pracę a nowemu życzymy powodzenia w kierowaniu naszym Stowarzyszeniem.

→ (mś)

28.09.2015

0
0

Jedna myśl na temat “Walne w „Pałacyku”

 • 28/09/2015 o 19:52
  Permalink

  po co komu ta sekta? abstynencja to coś kulturowo nam obcego, ale wciąż organizacje abstynenckie są dotowane z naszych podatków

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.