Czy Leszek Heinzel jest zdrowy?

Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego zadają sobie pytanie: czy dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel jest zdrowy psychicznie, czy tylko robi sobie jaja?

Prezydent Piotrkowa Chojniak lubi otaczać się ludźmi kontrowersyjnymi, żeby nie powiedzieć dziwnymi. Do tej grupy zalicza się Heinzel – z zawodu nauczyciel WF-u, dyrektor OSiR, jednostki budżetowej, podległej urzędowi miejskiemu. W ramach swoich obowiązków sprawuje on nadzór nad potężnym majątkiem, w którego skład wchodzą m. in. hale sportowe, boiska, korty tenisowe, baseny i in. Wydawać by się mogło, że powinien tym zarządzać człowiek poważny i odpowiedzialny.

Heinzel oswiadczenie majatkowe 04
Kliknij, aby powiększyć.

Cztery lata temu w serwisie youtube zamieszczono dwa filmy: Gajkowice TV „Chłop i Baron”  i Gajkowice TV „Chłop i baron II”, w których tytułową rolę odgrywa dyrektor OSiR. Możemy się domyślać, jaka byłaby reakcja przełożonych, gdyby w podobnych filmikach wystąpił odpowiednik Heinzla w Warszawie, nie wspominając już o mediach, które nie pozostawiłyby na nim suchej nitki.

Tu na prowincji, takie rzeczy przechodzą niezauważone, podobnie jak oświadczenie majątkowe dyrektora OSiR-u, które jest jawną kpiną z obowiązującego w Polsce prawa. W rubryce dotyczącej zasobów finansowych, Heizel wpisał, że posiada 10 zł i 60 groszy oraz 2 euro.

W takich przypadkach jak ten, pytanie o stan zdrowia psychicznego Heinzla jest w pełni uzasadnione.

O Henzlu pisaliśmy ostatnio w artykułach: Heinzel i Bonarski – dwaj przyjaciele ze „Słoneczka”„Piotrkowski OSiR – przechowalnią przestępcy!”.

→ (mb)

22.09.2015

• foto: Mariusz Baryła /  GazetaTRYBUNALSKA.pl

Pełna treść deklaracji majątkowej:

 

 

 

1
0

5 thoughts on “Czy Leszek Heinzel jest zdrowy?

 • 11/10/2015 at 11:38
  Permalink

  Masakra – ten pan pseudo „Janosik-Baron” jaśniepan z jakże zacnego grodu Moszczenica, niestety przynosi wstyd naszemu Miastu, nie dość ze nie potrafi się ubrać, ma zawsze tłuste obleśne włosy (choc patrząc na fakt ze odpowiada za nasze az dwa baseny to dostęp do wody ma), nie potrafi sie wysłowić, to jeszcze pikietuje ze zdjęciami nie narodzonych dzieci, ale widać ma jakiegoś haka na naszych rządzących skoro takiego …. nie zwolnili,

  3

  2
  Reply
 • 29/09/2015 at 20:39
  Permalink

  te banery to też jakiś wyskok z matrixa, skrobanki są w Polsce zakazane od 22 lat, nie do wszystkich dotarło widocznie. Przeciwko wyprzedaży polskiego majątku narodowego, zniszczeniu przemysłu, innym działaniom antynarodowym banerów nikt nie wystawia. Boją się?

  0

  3
  Reply
 • 25/09/2015 at 20:20
  Permalink

  Filmiki były wstawione już 4 lata temu, na youtube’a wrzucił je syn L. Heinzla, wówczas uczeń Gimnazjum w Moszczenicy. Cała szkoła robiła sobie jaja z prezesa OSiR-u za tego „barona”. Ale ogólnie to filmiki do śmiechu. Nie ma co się podniecać. Ile osób je widziało?

  2

  0
  Reply
 • 24/09/2015 at 08:21
  Permalink

  Czy jest zdrowy – nie mnie to oceniać.

  Jako jedyny z pobożnej świty prezydenta Chojniaka miał odwagę stanąć w miejscu publicznym z banerem dotyczącym mordowania nienarodzonych dzieci. Nie zrobił tego NIKT z licznej świty, ani żaden radny z Prawicy Razem (nawet radny Kaźmierczak przewodniczący koła Radia Maryja przy klasztorze oo Bernardynów), nie zrobił tego nikt z „nawróconych” radnych SLD będący w „koalicji” z Razem dla Piotrkowa.

  Inne poczynania Pana Heinzla pozostawię bez komentarza.

  2

  1
  Reply
 • 22/09/2015 at 19:13
  Permalink

  No z jednej strony to ma tyle dzieci że każda suma stopnieje i dobrze że ma te 10.60 pln. Z drugiej strony nie posądzajmy wuefisty o wybitne działania ekonomiczne i pr…Ważne że jest wysoki 😀

  2

  0
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.