117 komitetów wyborczych

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała o rejestracji 117 komitetów wyborczych. 25 października na czteroletnią kadencję wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.

Podajemy pełną listę:

Platforma Obywatelska (komitet partii), Polskie Stronnictwo Ludowe (komitet partii), Demokracja Bezpośrednia Obywatele Decydują (komitet partii), Związku Słowiańskiego (komitet partii), Narodowego Odrodzenia Polski (komitet partii), Kongres Nowej Prawicy (komitet partii), Mniejszość Niemiecka (komitet wyborców), Kukiz’15 (komitet wyborców), Partia Razem (komitet partii), Społecznej Demokracji (komitet wyborców), Obywateli do Sejmu (komitet wyborców, start tylko do Sejmu), Zbigniewa Stonogi (komitet wyborców), Jedność Narodu (komitet partii), Stronnictwo Patriotyczne Polski i Polonii (komitet partii), JOW Bezpartyjni (komitet wyborców), KORWiN (komitet partii).

Roman Giertych (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Polska Patriotyczna (komitet partii), Alojzego Motylewskiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Samoobrona (komitet partii), Bezpartyjny i Niezależny Kamil Suchański (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Krzysztofa Cugowskiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), komitet Min. 15 zł/h Świeckie Państwo ZUS Max. 30 proc. (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Przedsiębiorcza RP (komitet partii), Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” (komitet wyborców), Prawo i Sprawiedliwość (komitet partii).

Grzegorz Rusiecki (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Stronnictwa Pracy (komitet partii), Prawica Rzeczypospolitej (komitet partii, start tylko do Senatu), Zjednoczeni dla Śląska (komitet wyborców), Zjednoczona Lewica (komitet koalicyjny), Razem Podhale Spisz Orawa (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni (komitet koalicyjny).

Wspólnota (komitet partii), Kruzel Andrzej Wasz Senator (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Jerzego Andrzejaka (komitet wyborców; start tylko do Senatu), Krzysztofa Rdesta „Jesteś Najważniejszy!” (komitet wyborców; start tylko do Senatu) oraz Demokracja Obywatelska Równe Szanse (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej (komitet wyborców), Obywatele do parlamentu (komitet wyborców), Obywatele RP (komitet wyborców), Marka Borowskiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Tomasza Wandzela (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Piotra Waglowskiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Piast – Jedność Myśli Europejskich Narodów (komitet partii), Andrzeja Piechockiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Obremski – niezależny Senator z Wrocławia (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Porozumienie dla Mazur (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Partia Demokratyczna – demokraci.pl (komitet partii, start tylko do Senatu), Ślonzoki Razem (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Kalata dla Polski (komitet wyborców), Polskie Rodziny Razem (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Razem z Lidią Błądek (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Unia Polityki Realnej (komitet partii, start tylko do Senatu), Grzegorza Biereckiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Bezpartyjny Marcin Maranda (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Emeryci Mundurowi (komitet wyborców), Veritas in Polonae (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Łukasza Gibały „Niezależni do Senatu” (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Aleksandra Zbigniewa Zioło (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Nowoczesna Ryszarda Petru (komitet partii), Pomocna Dłoń– Bezrobocie (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Polska Partia Pracy — Sierpień 80 (komitet partii), Artura Maligłówki (komitet wyborców, start tylko do Senatu), „Chrześcijańska Demokracja III Rzeczypospolitej Polskiej” (komitet partii), Franciszka Dezor (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Moniki Marii Lachowicz (komitet wyborców, start tylko do Senatu) oraz Tadeusza Ferenca „Rozwój Podkarpacia” (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Zbigniew Girzyński do Senatu (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Profesor Maksymowicz. Zdrowie w Regionie (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Czykwin do Senatu (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Biało-Czerwoni (komitet partii), Niezależnego Kandydata Prof. Ryszarda Barcika (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Nurt Odnowy (komitet wyborców, start tylko do Senatu) oraz Kozera Ireneusz do Senatu (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Spanski Naszym Senatorem (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Danuty Marii Olejniczak (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Stanisława Jacka Mazurkiewicza (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Pawła Piwowara (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Marzeny Doroty Wróbel (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Polska Obywatelska (komitet wyborców, start tylko do Senatu) oraz Lidia Staroń – Zawsze po stronie ludzi (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

PL18 Sławomir Mocek (komitet wyborców, start tylko do Senatu), „Niezależny Senator Krzysztof Hauba” (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Stronnictwa Ludowego „Ojcowizna” RP (komitet partii), Ruch Narodowy (komitet partii, start tylko do Senatu), „Niezależni” Zdzisława Natanka (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Mateusz Kania – Program dla Śląska (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Adama Pietrasa (komitet wyborców, start tylko do Senatu) oraz Forum Obywatelskie (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Zjednoczona Prawica + JOW (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Piwowar’ 15 Stop Korupcji (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Eligiusza Piotra Komarowskiego (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Kandydata na Senatora Jana Bobek (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Sikorowski’15 (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Bogdana Bardzika (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

Zjednoczona Prawica (komitet wyborców), Helena Hatka (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Janusz Wojciechowski (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Rafał Stachura do Senatu (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Spoza Sitwy (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Robert Maciej Smoktunowicz (komitet wyborców, start tylko do Senatu) oraz Jerzy Pokój (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Sławomir Preiss (komitet wyborców, start tylko do Senatu), JanaAugustyn (komitet wyborców, start tylko do Senatu), Józef Franciszek Wójcik (komitet wyborców, start tylko do Senatu).

→ (mb)

10.09.2015

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.