Zegarek Stonogi

Dostaliśmy kilka zapytań od Czytelników „GT” dotyczących zegarka Zbigniewa Stonogi, który miał na nadgarstku podczas niedawnej wizyty w Piotrkowie.

Wczoraj, siedząc przy kawiarnianym stoliku, rozmawiałem z przedsiębiorcą blisko 40 minut. Dyskusja dotyczyła zbliżających się wyborów parlamentarnych, atmosfery panującej wokół jego osoby i stosunków łączących SPP z innymi ugrupowaniami. Przy okazji miałem możliwość przyjrzenia się czasomierzowi.

Bulgari ASSIOMA, foto: chrono24.pl
Bulgari ASSIOMA – foto: chrono24.pl

Jest to zegarek luksusowej, włoskiej marki Bulgari (BVLGARI) z linii Assioma wyprodukowany przez szwajcarski oddział firmy – Bulgari Haute Horlogerie SA. Model ten występuje w kilkunastu odmianach, różniących się mechanizmami i zastosowanymi do ich budowy materiałami. Egzemplarz, który posiada Z. Stonoga, jest chronografem wykonanym ze złota, jego cena oscyluje wokół 15 000 $ czyli 56 000 PLN.

Mamy więc pewność, że w razie wejścia Stonogi do dużej polityki nie będzie musiał, jak b. minister infrastruktury Sławomir Nowak, zamieniać się z kolegą zegarkami, aby dodać sobie szyku.

→ (mb)

26.08.2015

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

Czytaj także:

> Zbigniew Stonoga w Rynku Trybunalskim

 

 

0
0

31 thoughts on “Zegarek Stonogi

  • 26/09/2015 at 22:50
    Permalink

    Stonoga – gwiazdorem mediów… Przekręciarz i „łowca pedałów”. Żenada.

    0

    2
    Reply
  • 27/08/2015 at 23:25
    Permalink

    Ja mam zegarek za 600€ jakbyście mię stać kupię za 1500€. Jak chcesz zarabiać to nie idziesz na spotkanie z nokią 3210 i zegarkiem za 10 zł. Ludzie. Mamy 21 wiek.

    2

    0
    Reply
    • 28/08/2015 at 15:36
      Permalink

      zabrzmiało to trochę śmiesznie…tzn, że bez tych wszystkich gadżetów jest się nikim?

      1

      0
      Reply
  • 27/08/2015 at 15:25
    Permalink

    Pan Zbigniew Stonoga ma ten zegarek zakupiony przed wyborami a nie jak inni po wyborach

    3

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 14:52
    Permalink

    Oczywiście interesujecie się byle czym Pan Stonoga ma pieniądze, jest dobrze prosperującym przedsiębiorcą/biznesmenem to go stać. Wy zajęlibyście się czymś ciekawszym niż pisanie o czyichś zegarkach, może teraz czas na opisanie w jakiej bieliźnie chodzi? Czekam na takowy temat.

    1

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 14:25
    Permalink

    15 000 $ za zegarek to wcale nie jest dużo, poza tym co to kogo obchodzi jaki pan Stonoga ma zegrek. Ma siano to sobie kupil trochę lepszy też mi wielkie rzeczy.

    1

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 13:00
    Permalink

    Pewnie Stonoga ma kasę, która wyłudził od ludzi na swoje rzekome spółki. Gazeta upadla i już nie jest wydawana, piwo tez się nie sprawdziło. Zebrał kilka milionów, ludzie chcą zwrotu, a Stonoga nie chce im kasy oddać.

    0

    0
    Reply
    • 27/08/2015 at 13:58
      Permalink

      Ładniejszy. Miał. Sikorski

      0

      0
      Reply
    • 13/09/2015 at 10:33
      Permalink

      To są pomówienia i za to możesz pójść do Sądu

      1

      1
      Reply
  • 27/08/2015 at 12:16
    Permalink

    Taki taki? Panie Zbigniewie…

    0

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 11:08
    Permalink

    OOO widzę negatywne komentarze o Z. Stonodze są usuwane.. Pewnie gazeta zaprzyjaźniona ze Stonogą.. Coz za kasę można kupić każdego.

    0

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 11:04
    Permalink

    A ja nie pracuje nie rozliczam sie z urzedem skarbowym i nie place podatkow a mam zegarek za 35tys mercedesa sl55 amg i dom pod wroclawiem. I co mi zeobicie?

    0

    1
    Reply
      • 27/08/2015 at 21:16
        Permalink

        Stonoga nie ma ojca ani mamy ^^

        0

        0
        Reply
    • 27/08/2015 at 15:22
      Permalink

      Tylko nikomu dupy nie ściska ponieważ nikt o tobie nie wie, tzn nie jesteś nagłośniony. Gdybyś miał ha nazwisko stonoga już by się na ciebie rzucili, sępy.

      0

      0
      Reply
  • 27/08/2015 at 10:28
    Permalink

    Super zegarek. Proponuję wszystkie zegarki polityków na ławę. Robimy casting.
    pozdr

    1

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 10:01
    Permalink

    Czy Wy wszyscy ocipieliście? Przecież to od razu widać, że chińska podróba. Przecież nawet pasek jest inny, tandetny, ze sterczącymi nićmi. Coś takiego można kupić za 250 zł. Podobnie jak te jego spiskowe teorie – tandeta dla wystraszonych naiwniaczków. To nie jest żaden poważny biznesmen! To pajac-kombinator sponsorowany przez skokową mafię.

    0

    0
    Reply
    • 27/08/2015 at 17:39
      Permalink

      dobre info masz moze jeszcze o kims cos wiesz ? 😀 dawaj cyna zglosimy cie do wywiadu 😀

      0

      0
      Reply
  • 27/08/2015 at 09:14
    Permalink

    Pomijacie fakt że koleś miał czy też ma kilka salonów samochodowych, i kręci też kilka innych biznesów, i to od paru ładnych lat a nie od wczoraj, więc z palcem w tyłku uczciwie na niego zapracował.

    1

    0
    Reply
    • 27/08/2015 at 11:06
      Permalink

      tak uczciwie, że niedługo idzie do więzienia.

      0

      1
      Reply
      • 27/08/2015 at 17:53
        Permalink

        Czy Ty na prawdę masz martwice mózgu czy udajesz internetowego trolla ?

        0

        0
        Reply
  • 27/08/2015 at 08:18
    Permalink

    Mój zegarek za 50 zł też jest fajny i też pokazuje czas 🙂

    1

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 08:16
    Permalink

    No nie wiem czy tak zapracował 😉

    0

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 03:58
    Permalink

    Pożyczył od tego złodzieja Nowaka pewnie 😉

    GT – juz was kocham

    0

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 01:10
    Permalink

    Zapracował to ma – a komuchy i tak każdemu będą chcieli wszytsko zabrać…Stonoga powinien dostać medal za to co robi – oby więcej takich jak on.

    1

    0
    Reply
  • 27/08/2015 at 01:05
    Permalink

    Przeswietlacie Stonoge bo kurwa jest dla wladzy wzodem a takie artykuly tylko swiadcza o tym ze oj ta Polska jest strasznie sprzedana wszyscy daja sie kupic nawet za byle kurwa artykul widac ze wladza trzyma reke na pulsie tylko ze Stonoga to nie czlowiek jebiacy za 1200 zl jak my zarobil sobie na taki zegarek do tego wyjebaliscie go na kase a teraz wielce chcecie pokazac niewiadomo co jebane zlodzieje co chcecie tym artykulem udowodnic wladza nas okrada dzien w dzien na miliony pokazcie zegarki wszystkich poslow zdjecia i ceny

    1

    0
    Reply
    • 27/08/2015 at 13:38
      Permalink

      To strasznie ciężko pracować w tej Anglii. Ja pracuję w Polsce siedzę sobie za biurkiem i mam taki zegarek po miesiącu pracy.

      1

      0
      Reply
  • 27/08/2015 at 00:46
    Permalink

    w normalnym świecie na taki zegarek pracuje sprzątaczka po 8 godzin dziennie 5dni w tygodniu przez 10 miesięcy ja nie widzę w tym nic nienormalnego to jest tylko 50.000 zł w UK to 10 miesięcy pracy na szmacie
    to wam się nie uda

    0

    0
    Reply