Dwa wypadki na S8 w okolicach Studzianek i Wolborza

Kilka minut temu na drodze ekspresowej S8 w okolicach miejscowości Studzianki na 345 km w kierunku Katowic oraz na 338 km w kierunku Warszawy, a więc w połowie drogi pomiędzy Piotrkowem a Tomaszowem, doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Policja jeszcze nie dotarła na miejsce obu incydentów, więc nie możemy napisać o ich okolicznościach, niemniej wiemy, że w pierwszym przypadku zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy i prawdopodobnie doszło do zakleszczenia pasażerów w aucie osobowym.

Dla osób wybierających się w kierunku Warszawy zalecamy objazd przez Golesze.

→ (mb)

11.08.2015, g. 15:16

• foto: mapy google / screen GT

Aktualizacja, 11.08.2015, g. 15:40

Kierowca ciężarowego IVECO nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył forda mondeo. Trzech pasażerów auta osobowego zostało przewiezionych na obserwację szpitalną. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Do wypadku doszło na 345 km drogi w kierunku Warszawy. Jedna nitka drogi jest zablokowana, ruch odbywa się jednym pasem.

W kolizji, która miała miejsce na wysokości Wolborza na 338 km w stronę Warszawy, brały udział dwa samochody ciężarowe. Żadna z osób nie ucierpiała. Droga jest całkowicie zablokowana.

→ (mb)

 

 

0
0

Jedna myśl na temat “Dwa wypadki na S8 w okolicach Studzianek i Wolborza

 • 30/10/2018 o 22:19
  Permalink

  Jest szansa aby naprawić ten bubel czyli faktycznie planowana S8 obok Piotrkowa i Bełchatowa:

  Przekaż, podaj dalej ten wpis:
  Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, Huta, Dobrzelów, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Najuciążliwszy przejazd przez centrum Gomulina, w pobliżu sklepy, szkoła. Trzeba bardzo uważać.
  http://i67.tinypic.com/16gwkn4.png
  Optujmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.