Dwa wypadki na S8 w okolicach Studzianek i Wolborza

Kilka minut temu na drodze ekspresowej S8 w okolicach miejscowości Studzianki na 345 km w kierunku Katowic oraz na 338 km w kierunku Warszawy, a więc w połowie drogi pomiędzy Piotrkowem a Tomaszowem, doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Policja jeszcze nie dotarła na miejsce obu incydentów, więc nie możemy napisać o ich okolicznościach, niemniej wiemy, że w pierwszym przypadku zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy i prawdopodobnie doszło do zakleszczenia pasażerów w aucie osobowym.

Dla osób wybierających się w kierunku Warszawy zalecamy objazd przez Golesze.

→ (mb)

11.08.2015, g. 15:16

• foto: mapy google / screen GT

Aktualizacja, 11.08.2015, g. 15:40

Kierowca ciężarowego IVECO nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył forda mondeo. Trzech pasażerów auta osobowego zostało przewiezionych na obserwację szpitalną. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Do wypadku doszło na 345 km drogi w kierunku Warszawy. Jedna nitka drogi jest zablokowana, ruch odbywa się jednym pasem.

W kolizji, która miała miejsce na wysokości Wolborza na 338 km w stronę Warszawy, brały udział dwa samochody ciężarowe. Żadna z osób nie ucierpiała. Droga jest całkowicie zablokowana.

→ (mb)

 

 

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.