CIT – żenada

W okresie letnim polskie miasta prześcigają się w organizacji koncertów, przeglądów,  festiwali filmowych i teatralnych, dużych imprez plenerowych, aby przyciągnąć do siebie turystów. Nie dotyczy to jedynie największych miast, ale także małych ośrodków.

W miniony piątek Centrum Informacji Turystycznej po raz trzeci zorganizowało „Letnie spotkanie z historią regionu”, na którym było obecnych kilku miłośników przeszłości. Zaś w sobotę kilkanaście osób wybrało się na wycieczkę do firmy „Sulimar” produkującej piwo.

Te spektakularne sukcesy CIT-u – instytucji zbędnej, bo powielającej działania PTTK – dostrzegło Biuro Prasowe Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, które wysmażyło laurkę na temat kolejnego dokonania instytucji finansowanej ze środków gminy. Jeszcze trochę, a  komórka kierowana przez Jarosława Bąkowicza, uzna za wydarzenie warte promowania obecność choćby jednego „leśnego dziadka” na jakiejś nudnej i nikomu niepotrzebnej pogadance.

→ (mb)

10.08.2015

• foto: piotrkow.pl

 

 

0
0

2 thoughts on “CIT – żenada

 • 10/08/2015 at 22:47
  Permalink

  No moze i prezydent objął patronatem, bo on wszystkie imprezy obejmuje jak swoja własność. To kolesiostwo jest na kazdym kroku. A ci ludzie na zdjeciu to są turyści chyba :)))))))

  0

  0
  Reply
 • 10/08/2015 at 18:58
  Permalink

  ile kosztują te „działania” CIT-u ? Ile ci super prelegenci biorą kasy za takie pogawędki? Po frekwencji widać, że temat jest pasjonujący! Ile kosztuje miesięczne utrzymanie CIT??? Kolesiostwo doi z miejskiej kasy ile się da, a nie ma pieniędzy np. na sport, czy place zabaw dla dzieci!!
  Czy prez. Chojniak objął honorowym patronatem tę imprezę????

  0

  0
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.