Stefanek – niedoszły poseł i radny na cenzurowanym

Kolejna interwencja drogówki na ul. Szewskiej. Tym razem przeprowadzona wzorowo. Ten sam radiowóz, ale inni funkcjonariusze.
Stefanek_2015_02
Kierowca firmowego samochodu „MM Reklama” bez żadnych zahamowań popełnia dwa wykroczenia.

Kierowca samochodu dostawczego firmy „MM Reklama” należącej do Mirosława Stefanka, niedoszłego parlamentarzysty i niedoszłego radnego popełnił dwa wykroczenia drogowe: wjechał pod prąd w ulicę jednokierunkową znak B-2 (5 pkt. karnych, mandat 250 PLN) oraz parkował mimo umieszczenia znaku B-1 (5 pkt. karnych, mandat 250 PLN).

Zachowanie kierowcy busa, to prawdopodobnie wynik przyzwolenia samego Stefanka, który w dniu 27 czerwca br. kilkakrotnie w ciągu dnia popełniał te same wykroczenia.

Stefankowi przypominamy, że mimo jego wysokiej rozpoznawalności związanej z karierą polityczną i działalnością biznesową oraz szerokich kontaktów wśród piotrkowskiej elity, jego samochody nie są pojazdami uprzywilejowanymi i muszą stosować się do przepisów prawa obowiązującego w Polsce.

→ (mb)

24.07.2015

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

Mirosław Stefanek – z zawodu dyrektor kreatywny, syn lekarza neurologa Hieronima Stefanka, który wsławił się tym, że pomógł wielu ludziom w uzyskaniu rent i wcześniejszych emerytur i że w roku 2012  mając lat 90 trzeci raz stanął na ślubnym kobiercu. W ostatnich wyborach do Europarlamentu M. Stefanek, startując z listy „Polska razem” Jarosława Gowina, otrzymał 156 głosów, a w wyborach do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie wystąpił w barwach „Razem dla Piotrkowa” K. Chojniaka, przytulił 42 głosy. Poniżej prezentujemy jeden ze spotów wyborczych Stefanka.

 

 

0
1

5 myśli na temat “Stefanek – niedoszły poseł i radny na cenzurowanym

 • 27/07/2015 o 02:26
  Permalink

  Oczywiscie! Tępić układy! Przepisy obowiazuje wdzystkich jednakowo.

  0

  1
  Odpowiedz
 • 25/07/2015 o 20:30
  Permalink

  I dobrze, lokalna gazeta pisze o lokalnych sprawach, a nie o Grecji, o której piszą dzienniki ogólnopolskie. Nie ma nic gorszego niż lokalne układy, tu kolega wjechał tam kolega policjant przymknie oko i po sprawie. Ujawniać, pisać i jeszcze monitorować!!!!

  0

  1
  Odpowiedz
  • 24/07/2015 o 20:03
   Permalink

   żenada „redahtorska” – flama i nędza tego portalu

   3

   0
   Odpowiedz
   • 24/07/2015 o 20:38
    Permalink

    Szanowny Panie,

    dziękujemy za dwa Pańskie komentarze. Ponieważ ich merytoryka wydała nam się wyjątkowo głęboka, sugerujemy zaprzestanie odwiedzania „Gazety Trybunalskiej” i przeniesienie się na portale zapewniające dostęp do informacji na wysokim poziomie. Prawdopodobnie ta zmiana przyniesie Panu ulgę. Nie możemy dopuścić do przedłużania Pańskiego cierpienia.

    Pozdrawiam

    (mb)

    0

    3
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.