Sprawa policjanta Sadowskiego w prokuraturze vol. 2

Za dwa dni pojawię się w piotrkowskiej prokuraturze, gdzie jako świadek i pokrzywdzony złoże zeznania w sprawie zajścia z udziałem sierż. Sadowskiego, które miało miejsce na ul. Szewskiej w Piotrkowie w dniu 6 lipca.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

O niebywałym zdarzeniu z udziałem dwójki funkcjonariuszy KM Policji pisałem w relacji pt. Szok! Policjant z piotrkowskiej drogówki atakuje obywatela! oraz Sprawa policjanta Sadowskiego w prokuraturze.

Wczoraj do Komendanta Miejskiego mł. insp. Dariusza Walichnowskiego wysłałem pisemną skargę na Sadowskiego, w której żądam:

1. Zgodnie z art. 9 ustawy z dnia 7 maja 1999 r. zrekompensowania szkody wyrządzonej przez funkcjonariusza Sadowskiego polegającej na uszkodzeniu pokrywy pojemnika na akumulator w aparacie fotograficznym marki nikon model d90 w kwocie oszacowania 350 PLN;

2. Przeprosin w formie ogłoszenia płatnego zamieszczonego na stronie internetowej „Gazety Trybunalskiej” oraz w wydaniu papierowym tygodnika „7 dni Piotrków”;

3. Wyciągnięcia surowych konsekwencji służbowych wobec sierż. Sadowskiego za zachowanie nielicujące z postawą funkcjonariusza policji.

→ Mariusz Baryła

21.07.2015

• Na zdjęciu: sież. Barbara Bąk i sierż. Sadowski w trakcie interwencji na ul. Szewskiej.
Foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

0
0

3 myśli na temat “Sprawa policjanta Sadowskiego w prokuraturze vol. 2

 • 21/07/2015 o 18:41
  Permalink

  He, he skonczy sie kozaczenie. Sluzbowa alfa romeo, panna jako partnerka, okularki z bazarku. Wystarczy ze taki zdejmie mundur, odlozy szmate i klamke i od razu zrobi sie pokorniutki jak sarenka.

  0

  0
  Odpowiedz
  • 21/07/2015 o 20:17
   Permalink

   Otóż to. Bez tych wszystkich gadżetów znaczą tyle samo każdy inny!

   0

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.