Piotrkowski OSiR – przechowalnią przestępcy! vol. 2

Zgodnie z zapowiedzią, o której napisałem tutaj w dniu wczorajszym skierowałem do Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Chojniaka pismo o treści następującej:

W imieniu czytelników „Gazety Trybunalskiej” uprzejmie proszę o odpowiedź na następujące pytania:

Czy Panu, jako prezydentowi miasta, a zatem zwierzchnikowi placówki utrzymywanej z budżetu miasta, nie przeszkadza, że Andrzej Ziębakowski, pracownik OSIR, skazany prawomocnym wyrokiem w procesie karnym za przestępstwo na szkodę gminy Piotrków, nadal pracuje w podległej Panu jednostce?

Kliknij, aby powiększyć.

Czy Panu, jako prezydentowi miasta, a zatem zwierzchnikowi placówki utrzymywanej z budżetu miasta, nie przeszkadza, że Leszek Heinzel, dyrektor OSIR, został uznany winnym nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków służbowych podczas przetargu zorganizowanego na zakup tzw. „hali balonowej”?

Czy Pan, jako prezydent miasta uważa, że w Piotrkowie Trybunalskim nie ma ludzi uczciwych, którzy mogliby zająć stanowisko obsadzone przez przestępcę oraz człowieka, który choć nie został skazany w procesie karnym dopuścił się nadużyć?

Odpowiedź nadeszła dzisiaj, a jej nadawczynią była Anita Wojtala-Rudnicka asystentka Chojniaka:

W imieniu Biura Prasowego informuję, że: Pracodawcą dla wszystkich pracowników OSiR jest dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na stanowiskach kierowniczych w piotrkowskich jednostkach samorządu terytorialnego nie zasiadają osoby karane. Prezydent nie komentuje polityki kadrowej prowadzonej w jednostkach samorządu terytorialnego.

Czyli wychodzi więc na to, że polityka personalna w placówkach podlegających Chojniakowi jest mu zupełnie obojętna, a utrzymywanie na etacie przestępcy, który okradł gminę, jest standardem w Piotrkowie Trybunalskim. Są chwile, kiedy brakuje mi słów, Oto jedna z nich. Trudno jest mi skomentować kloakę jaka tutaj panuje.

→ Mariusz Baryła

16.07.2015

• foto: Archiwum i GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

0
0

4 myśli na temat “Piotrkowski OSiR – przechowalnią przestępcy! vol. 2

 • 16/07/2015 o 16:58
  Permalink

  Brak odpowiedzi na konkretnie zadane pytania. Odpowiedz zeby odpowiedziec.

  0

  0
  Odpowiedz
 • 16/07/2015 o 15:51
  Permalink

  Jeden wielki kibel! Prezydenta zadaniem nie jest komentowanie, a działanie. Jesli nie osobiscie, to za pomoca pracownikow. Czyli tą odpowiedzią kolejny raz potwierdza swoją obojętność wobec tego co sie dzieje w naszym miescie, kto rzadzi itd. Szkoda, ze nie wszyscy dostaja przyzwolenie od samego prezydenta…. Jesli wiemy o takich przekretach, to o czym nie wiemy?

  0

  0
  Odpowiedz
 • 16/07/2015 o 15:44
  Permalink

  Jakie uprawnienia ma asysent prezydenta jaką jest Pani Wojtala do odpowiedzi na tak poważne sprawy?. Jak widac juz od dawna prezydent Chojniak nie interesuje się sprawami zwiazanymi z funkcjonowaniem miasta.

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.