Paweł Reising przyszłym posłem PiS?

Paweł Reising – współpracownik „Gazety Trybunalskiej”, wydawca, dziennikarz, publicysta, postać barwna i nietuzinkowa zamieścił wczoraj na swoim facbookowym profilu następujący wpis:
Wpis Reisinga na facebooku. Kliknij, aby powiększyć.

CZY KANDYDOWAĆ W WYBORACH?
Właśnie wróciłem z Warszawy, gdzie czekała na mnie zaskakująca propozycja kandydowania w najbliższych wyborach do Sejmu RP. Prezes docenił moją odwagę i odpowiedzialność za losy Ojczyzny w ujawnianiu ubeckiej agentury. Wyraził żal, że nie poznał tak wielkiego Bohatera, jakim był gen. Burza-Karliński. Ale przede wszystkim, potwierdził zasadność moich zarzutów wobec posła Ziemi Piotrkowskiej Antoniego Macierewicza, który przez kilkanaście ostatnich lat bardzo blisko współpracował z agenturą – oszustami we władzach Związku Byłych Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego: Ryszardem Zielonką, Antonim Wojnarowskim i Ryszardem Jabłońskim. Nie dałem konkretnej odpowiedzi, bo nie wiem, czy mam szansę, lecz już próbne fotki zostały wykonane (przepraszam, że zapomniałem krawata, ale ten upał…)

Jako ilustrację Reising załączył swój portret na tle tablicy Prawa i Sprawiedliwości. Ta nieoczekiwana, choć w pełni zasłużona propozycja, skierowana przez prezesa dowodzi, że partia Jarosława Kaczyńskiego zmienia swoje oblicze. Leśnych dziadków zastępują ludzie światli i samodzielni.

→ (mb)

22.07.2015

• foto: Ewa Reising

 

 

2
2

Jedna myśl na temat “Paweł Reising przyszłym posłem PiS?

 • 22/07/2015 o 13:01
  Permalink

  Zawsze jest taki lekki niesmak gdy się wie kto za jaką partią stoi. No ale coż , to nie znaczy, ze mamy tego faceta zwyczajnie nie lubic i nie lubic artykulow, ktorymi nas karmi….hmm…

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.