Kolejny napad na bank!

Tuż przed godziną 18:00 do oddziału banku Credit Agricole przy ul. Słowackiego 7 wszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał wydania pieniędzy.
Napad na bank 24-07-2015 2
Zabezpieczona przez policję placówka banku przy ul. Słowackiego 7.

Policja otrzymała informację o napadzie kwadrans po godz. 18. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy, którzy w tej chwili zabezpieczają ślady i przeglądają dane z monitoringu.

Oficer prasowy KM Policji E. Dróżdż potwierdziła informację o napadzie. Szczegóły będą znane jutro rano.

To drugi, na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy, napad na bank CA w Piotrkowie dokonany w ten sam sposób i o podobnej porze. Poprzedni miał miejsce 1.06.2015 r. Do oddziału przy ul. Słowackiego 87 wszedł zamaskowany mężczyzna, przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzował kasjerkę i zażądał wydania gotówki. Łupem napastnika padło 60 tys. PLN. Po ich otrzymaniu bandyta oddalił się w nieznanym kierunku. Sprawcy do tej pory nie ujęto.

W tej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo zemsty na konkretnym banku, może powodem jest chęć odzyskania pieniędzy straconych np. w wyniku zaciągnięcia kredytu we frankach szwajcarskich? Zarówno pora dnia, jak i wybór miejsca (monitoring miejski, duży ruch kołowy, bliskość komendy straży miejskiej) sugerują, że sprawcą nie był zawodowiec.

→ (mb)

24.-07.2015

foto: gazetatrybunalska.pl

Serdecznie dziękuję Panu X za pomoc w przygotowaniu materiału prasowego.

 

 

1
0

Jedna myśl na temat “Kolejny napad na bank!

 • 24/07/2015 o 21:58
  Permalink

  Nie był to zawodowiec, ale sobie świetnie radzi…. jak to możliwe, że Policja nie odnalazła….

  0

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.