Ból, rozpacz i smutek – Sylwia Krasoń opuszcza Piotrków!

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się od pracownika Miejskiego Ośrodka Kultury, Sylwia Krasoń (panna, lat 28) znana, lubiana i ceniona dziennikarka samorządowej telewizji wyjeżdża z miasta.
Sylwia z narzeczonym tworzą bardzo udany związek.

Wraz z narzeczonym zamierza przeprowadzić się do Lublina, gdzie jej partner podpisał sportowy kontrakt.

Nasz informator dodaje, że Piotrków zrobił się dla Sylwii zbyt ciasny, ma zatem nadzieję rozwinąć skrzydła w tamtejszych środkach masowego przekazu.

Wyjazd sprawi, że porzuci prestiżową i intratną posadę reporterki TV Piotrków, w której zatrudniono ją na umowę zlecenie z miesięcznym wynagrodzeniem w wysokości 300 zł.

Nad lokalną telewizję nadciągnęły czarne chmury. Utrata profesjonalnej dziennikarki, specjalizującej się w tematyce historycznej i kulturalnej pozostawi ranę nie do zaleczenia, tym bardziej, że inna osoba z zespołu wkrótce odejdzie z redakcji gdyż spodziewa się dziecka.

Nam, wielbicielom Sylwii, pozostaną wspomnienia i cenne materiały video dostępne w serwisie YouTube.

Rodzinny dom Sylwii.

Ze swojej strony życzymy pannie Sylwii samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym; jednocześnie wyrażamy nadzieję, że któregoś dnia dostrzeżemy ją w jednej z ogólnopolskich stacji TV, bowiem Sylwia jest brylantem oszlifowanym przez specjalistkę ds. mediów i komunikacji społecznej, redaktor naczelną TV-P, Elżbietę Jarszak ksywa „Czysta”.

→ (mb)

4.07.2015

• foto: facebook.com/sylwiaa.krason, google.pl/maps

• screen: youtube.com, profil TV Piotrków

 

 

160
1

32 thoughts on “Ból, rozpacz i smutek – Sylwia Krasoń opuszcza Piotrków!

  • 21/11/2016 at 21:21
    Permalink

    Szarpałbym jak Reksio szynkę…

    1

    0
    Reply
  • 21/11/2016 at 08:21
    Permalink

    SYLWIA WRUĆ !!!1!1!1!1!! !

    1

    0
    Reply
  • 23/07/2015 at 16:12
    Permalink

    No bez przesady!
    Gazeta wyraźnie napisała „…. umowę zlecenie z miesięcznym wynagrodzeniem w wysokości 300 zł…” więc raczej to ktoś sprawdził u pewnego źródła….. intratna posada – ja pierdziele – powodzenia życzę wobec tego!

    1

    0
    Reply
  • 22/07/2015 at 22:21
    Permalink

    A co złego jest w pracy za 300 zł, jeśli to praca na kilka godzin w miesiącu? Przecież czytanie wiadomości nie trwa 8 godzin 5 razy w tygodniu!

    2

    0
    Reply
  • 15/07/2015 at 22:40
    Permalink

    A ja chce czytac o wszystkim i dobrym i zlym o tym co dzieje sie w tym miescie, o tym czego nie pisza inne pseudo media. Kazdy artykul daje nam mozliwosc wyboru czytania i ewentualnego komentowania. Jesli ktos nie ma ochoty, to nie musi czytac. Wybor nalezy do kazdego indywidualnie. Dobrze jest byc swiadomym czlowiekiem.

    1

    0
    Reply
    • 16/07/2015 at 14:02
      Permalink

      A po co Pani prywatne fakty z życia tej dziewczyny? Ten artykul sprawił, że jest Pani bogatsza o jakąś bogatą merytorycznie wiedzę czy jak? Pytam z czystej ciekawości

      0

      1
      Reply
      • 19/07/2015 at 21:29
        Permalink

        No np. jestem świadoma tego, że takie osoby godzą się na pracę za 300zł, i dają na to przyzwolenie pracodawcom, a to się wiąże z tym, że przyzwyczaja się pracodawców do wyzysku ludzi……….zwyczajnie trzeba znać swoją wartość…… przecież wykonuje zawód zaufania publicznego, więc……a przy okazji PR 🙂

        1

        1
        Reply
  • 13/07/2015 at 22:24
    Permalink

    Ale wy jestescie beznadziejni! A czy o tym wszystkim co do przeczytania jest tutaj ktos inny w ogole pisze?? Nie. W innych gazetach czy tv pokazuja, ze jest pięknie, grzecznie i w ogole naj, naj w Piotrkowie. A jak gazeta trybunalska zaczela otwierac nam oczy, to sie od tego bronicie. Bo lepiej jest nie byc swiadomym i zamiatac wszystko pod dywan. Obudzcie sie ludzie!

    1

    0
    Reply
    • 14/07/2015 at 10:57
      Permalink

      Wchodzenie dziewczynie w prywatne życie brudnymi buciorami, pokazywanie jej domu rodzinnego i zdjecia z partnerem a pozniej te protsackie komentarze to straszna prywata a nie dobre dziennikarstwo ktore nam zapowiadano. Ludzie nie sa beznadziejni tylko raczej nie chca czytac takich rzeczy

      1

      1
      Reply
  • 06/07/2015 at 04:32
    Permalink

    Jest taki portal babol.pl, takie artykuly to chyba tam 🙂

    1

    1
    Reply
  • 05/07/2015 at 22:59
    Permalink

    Po co te złośliwości? To ma być profesjonalne dziennikarstwo? Czy raczej doczekaliśmy się właśnie „medium” poniżej poziomu brukowca?

    3

    1
    Reply
  • 05/07/2015 at 15:51
    Permalink

    Info jak z Pudełka- widzę, ze mamy jego piotrkowski odpowiednik ulalalaa

    3

    0
    Reply
  • 05/07/2015 at 13:36
    Permalink

    Wam ludzie życie nie jest miłe? 🙂

    0

    1
    Reply
  • 05/07/2015 at 09:54
    Permalink

    I to Pan nazywa dziennikarstwem? A jak sprawa w sądzie? Pani Sylwio radzę za ten wpis złożyć kolejny pozew bo kwalifikuje się jak żaden inny do sądu. A o Panu Panie baryla nikt nie myśli jak o dziennikarzu ale jak o frusteacie, który nigdzie dobrej roboty nie mógł znaleźć. Może czas się przyjrzeć życiu Pana?

    1

    1
    Reply
    • 18/07/2015 at 20:46
      Permalink

      Przecież ona przegrała z nim w sądzie, a na dodatek ma sprawę karną za groźby karalne pod jego adresem i jeszcze kłamała w sądzie.

      1

      2
      Reply
  • 04/07/2015 at 23:59
    Permalink

    Zapowiadał teksty, które miały wstrząsnąć opinią publiczną, a otrzymujemy grzebanie w kloace. Żałosny.

    1

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 22:44
    Permalink

    Czy pani Sylwia może do Lublina zabrać ze sobą panią Jarszak?

    1

    2
    Reply
  • 04/07/2015 at 22:27
    Permalink

    Jesteście obrzydliwi. Tak oddanej, wiernej i zakochanej dziewczyny jak Sylwia nigdy nie widziałam- jak można pisać o kimś uczciwie żyjącym takie rzeczy? Fajnie jest komuś niszczyć życie z zazdrości albo czystej rozrywki? Noe rozumiem was

    1

    1
    Reply
    • 04/07/2015 at 22:34
      Permalink

      Pewnie sama to piszesz, droga Sylwio… 😀 Trzeba się ratować bo kopnie w dupę pan mąż…

      2

      1
      Reply
      • 05/07/2015 at 21:57
        Permalink

        Ale proszę nie oceniać ludzi swoją miarą 😊 niektórzy ludzie(normalni ludzie) maja bliskich, rodzinę, przyjaciół i co za tym idzie własne życie.☺

        0

        1
        Reply
  • 04/07/2015 at 20:36
    Permalink

    To się nazywa teraz modnie ból dupy Panie Baryla

    1

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 20:35
    Permalink

    Nie będzie miał- dlatego się uczepił jak rzep psiego ogona?

    1

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 20:35
    Permalink

    Być może ta Pani jest ucieleśnieniem tego czego ten Pan nigdy nie miał o nigdy k

    0

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 20:01
    Permalink

    Czego się można spodziewać po byle frustracie?

    0

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 19:52
    Permalink

    Žaden mèžczyzna /džentelmen/ nie pozwoli sobie na takie słowa pod adresem kobiety. Prostak z piwnym brzuszyskiem wystawia sobie šwiadectwo.

    2

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 19:08
    Permalink

    Sylwia to siostra mojej koleżanki, także można powiedzieć ze znam ja i zawsze ceniłem a powiem jeszcze ze może być wzorem dla młodych dziewczyn bo jest dziewczęca dobrze wychowana i ma klasę, noe wiem czemu się jej pan czepia ale radzę przestać.

    0

    1
    Reply
  • 04/07/2015 at 18:29
    Permalink

    Ciekawe czy tak na prawdę nie romans z jednym z pracowników TV Piotrków nie jest prawdziwym powodem wyprowadzki tej panienki z miasta?

    1

    2
    Reply
    • 04/07/2015 at 21:59
      Permalink

      Jeśli zna Pan/Pani szczegóły tego romansu, prosimo o kontakt z redakcją. Zapewniamy pełną anonimowość. Nasi informatorzy i współpracownicy są najcenniejszym dobrem „Gazety Trybunalskiej”.

      Pozdrawiam.

      (mb)

      1

      1
      Reply
      • 04/07/2015 at 22:19
        Permalink

        Szczegóły znam ale niech sobie żyje z piłkarzem-rogaczem. Po co im to psuć? Chyba nic innego w życiu jej nie czeka 😉

        1

        0
        Reply